Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában elö/ vagy itt élt...

Angliában elö/ vagy itt élt kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 hetes terhes vagyok jelenleg.

Úgy néz ki, hogy páromnak lenne otthon egy jó állás lehetöség, amit kár lenne kihagyni.

Itt is jó melóink vannak, én is dolgozok mèg, de mindig is szerettünk volna haza költözni.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha úgy döntünk, hogy haza megyünk a szülés elött, akkor innen nem kapnám meg a maternity pènzt, ugye? Mármint ha maradnánk és dolgoznék, és megigényelném amikor lehet.

Tehát ha megigènylem, utána nem élhetnék másik országban?

Sajnálnànk itt hagyni azt is, nem sok, ès nem sokáig fizetnék ugye, de mégis csak itt dolgozok, élek 10 éve, többet kapnék, mint otthon.

Az ötlet onnan jött, hogy valaki egyszer régen mesélte, hogy otthon szült, de innen kapta a pénzt. Csak nem emlékszem pontosan minden részletre.

Ha valaki jártasabb a témában és tudna segíteni, akkor megköszönném.



2021. máj. 5. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem értek egyet, mert ha probléma van, akkor itt is figyelnek rád. Barátnőmnek 3 extra uh-ja is volt.

Szerintem a kérdező nem összehasonlítgatást kért, mert mindenhol van jó és rossz történet is. Tudnék én is ódákat zengeni a szülésemről, de nem fogok, mert nem általánosítok, hogy mindenkinek ugyanilyen lesz. Én örülök, hogy itt szültem, más pedig annak, hogy otthon. Lehet rosszabb lett volna ha otthon szülök, lehet, hogy nem. Ennyi.

2021. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Universal credit? Az egy vicc.. ha van párod és csak kicsivel is minimálbér felett keres, elfelejtheted,hogy jár is valami.
2021. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jelentkezzrn rá, aztán meglátja.

Lehet hazamenni is, hisz otthon most kánaán van a friss családosoknak.

2021. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!