Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ido es energia takareko...

Milyen ido es energia takarekos megoldast talaltatok? Bl bevasarlas hazhoz rendelese stb

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy mik azok ami megkonnyitik az eleteteket terhesseg illetve a baba mellett?

En eddig a bevasarlas hazhoz szallitasat vezettem be a kifli.hurol rendelem.

Van esetleg meg valami amit ti alkalmaztok?


2021. júl. 23. 19:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Házhozszállitás, tesco, ebédrendelés.
2021. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
42%

Hát kövezzetek meg, de 2 éven belül a 2.babámat várom, és 1x nem jött házhoz a bevásárlás (hiába 20km a város, ha akarnám se hoznák ki) ahogy a kaja is ugyan ez. Sosem rendeltünk...


De nem is hianyzik.

Én kb pint semmit nem változtattam.

2021. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Akkor te vegig cipekedtel? Vagy tudott segiteni a ferjed?
2021. júl. 23. 19:48
 4/42 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek a dolgok pont azert vannak hogy aki megetehi eljen vele es konnyebb.

En nem cipekedek mar, hiaba kocsival megyek oda ugyanugy ki kell emelnem es fel kell hoznom mert a ferjem napkozben dolgozik nem tud segiteni es sosem vettem olyan dolgokat amik nehezek pl uditok, oblitok stb.

Illetve egy ora mire bevasarolok sokkal egyszerubb ez igy nekem es szerintem nagyon jo hogy erre van lehetosegunk.

2021. júl. 23. 19:51
 5/42 A kérdező kommentje:
Bar biztos mindenhol mas mert pl nalunk nem heti 1 bevasarlas volt hanem kb 2 -3 naponta es nagyon nehez volt a cucc akarhogy probaltam ugy vasarolni. Akinek nem kell sok mindent venni es nem sulyos a cucc annak persze lehet felesleges.
2021. júl. 23. 19:55
 6/42 anonim ***** válasza:
59%

Mi sem rendeltünk soha házhoz semmit, kaját is ritkán rendelünk. Max vacsira.

Nekem a párom munkából hazafelé beugrik a boltba és megveszi ami másnapra kell, vagy együtt megyünk kocsival. Illetve én szeretek sétálni a babakocsival a babámmal a boltba 😅

2021. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
En ennek orulok. :) viszont a kerdesem azokhoz szol akik elnek ezekkel. Azzal en nem tudok mit kezdeni hogy ti szerettek bevasarolni menni. :)
2021. júl. 23. 20:07
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

Érdemes nem végig lustálkodni a terhességet.Valaki dolgozik mellette.

Nem azért,hogy együttérezz velük,hanem hogy erős maradj.

Minél nagyobb a baba annál nagyobb a terhelés az egész testeden.

Ha csak nem vagy veszélyeztetett terhes amennyi dolgot tudsz csinálj meg.Nem lesz semmi bajod.

2021. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Eleg erosnek gondolom ha valaki lustalkodasnak meri hivni azt ha valaki hazhoz rendeli a nagy bevasarlast. :)
2021. júl. 23. 20:14
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod nalunk mi a szokas hogy oszlanak el a dolgok es mit kell csinalnia valakinek egy nap. :) En nem varom el a ferjemtol hogy takaritson es bevasaroljon sot semmit mert mindent en csinalok itthon es a babaval is en fogok mert o dolgozik es nekem nem kellett soha. Ez igy nalunk jol mukodik es nem gondolom magam se gyengenek se lustanak attol mert nem akarok terhesen cipekedni meg egy orat csaszkalni a boltba amikor ezt megtudom oldani konnyeben is.
2021. júl. 23. 20:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!