Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ido es energia takareko...

Milyen ido es energia takarekos megoldast talaltatok? Bl bevasarlas hazhoz rendelese stb

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy mik azok ami megkonnyitik az eleteteket terhesseg illetve a baba mellett?

En eddig a bevasarlas hazhoz szallitasat vezettem be a kifli.hurol rendelem.

Van esetleg meg valami amit ti alkalmaztok?


2021. júl. 23. 19:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
67%

Ember,nem azt mondtam,hogy semmit ne rendelj házhoz.

Azt csinálsz amit akarsz,tőlem ott poshadhatsz a kanapén ameddig akarsz.

Azt javasoltam,hogy ne lustálkodj,mert fájni fog a harmadik trimesztered.


Nehéz lesz a baba,a tartószalagjaid pedig olyan gyengék lesznek,hogy pokolian fog fájni,ha csak sétálni próbálsz.

Miért? Kb 3kg lesz a babád,ha nem nehezebb.Mellé magzatvíz,méhlepény súlya,kb 10kg-ot fogsz cipelni az alhasaddal..

2021. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Dragam megint latszik a rosszindulatu stilusod abbol hogy en poshadok a kanapen mert hazhoz merek rendelni. Tipikus magyar aki nem kepes haladni a korral es jatsza itt az osanyat. Nem tudom miert olyan erzekeny ez a tema neked te abbol hogy valaki hazhoz meri rendelni a bevasarlasat attol mar lustalkodja a terhesseget es szenvedni fog. Tok logikus. Vegulis nagyon tudod hogy en mivel toltom az idomet egy artatlan egyszeru kerdes gyarant.
2021. júl. 23. 20:20
 13/42 A kérdező kommentje:
Hozza teszem a ferjem nem is engedi hogy cipekedjek ugyhogy ha akarnek se cipekednek. Tovabbi szep napot. :)
2021. júl. 23. 20:21
 14/42 anonim ***** válasza:
46%

Na jó,csinálj amit akarsz akkor.

Rendelj.El se olvasom mert úgysem fogod fel amit leírtunk ketten is.

2021. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%
Mi egy héten egyszer elmegyünk együtt vásárolni egy olyan helyre, ahol minden van, de nincs tömeg. Ha előre átgondolja az ember mire van szükség, akkor elég a heti 1 alkalom. Kifli.hu tök jó dolog, csak kissé túlárazott. De a kényelmet meg kell fizetni, az igaz, és érthető is. Akinek az megéri, annak én sem tudnék jobb megoldást javasolni.
2021. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Igen az nagyon jo lenne ha heti 1x mindent ossze tudnank szedni de sajnos mindig lemaradt egy csomo minden amiert megint elkellett menni. Mindig csodalom az olyan haztartast ahol egy csomo minden van otthon tobb darab elore es nem kell boltba rohangalni 2 naponta. ☺️
2021. júl. 23. 20:26
 17/42 anonim ***** válasza:
51%

Ne a férjed döntse el,hogy te cipekedhetsz vagy sem.Könyörgöm mintha egy 2l-es üdítőtől megszakadnál.


Én sem rendeltem,dolgoztam,és mellette boltba is jártam.Semmi bajom nem volt tőle.

Persze rendelni sem rossz,de ha csak azért,hogy ne kelljen KOCSIVAL haza hozni egy adag kaját én nem látom értelmét.

Ha egy teljes nagy bevásárlásról van szó az még érthető,de túlzás mindent kihozatni a babára hivatkozva ami nagyobb mint egy szatyor.


És ne hivatkozz a férjedre.Te vagy terhes nem ő.

De ha neked ez a kényelmes ezt csináld.De teljesen egyet tudok érteni azokkal akik nem rendeltek,nem kényelmeskedték el a dolgot.Terhes vagy nem beteg,rosszabb ha nem csinálsz semmit.:D

2021. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
49%

Kíváncsi leszek hogy oldod majd meg kisbabával.Majd házhoz hozatod a férjedet is,hogy cipelje a csirkemellsonkát hazáig..😆

"na pá".

2021. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Beken hagynal vegre? Neked miert faj ez ennyire? Megint jon ez a duma hogy nem csinalok semmit. Te beteg vagy eskuszom. Egy egyszeru bevasarlastol beszelek ami tele van uditokkel tisztitoszerrel es egyeb nehez holmikkal amiket hazhoz kivanok rendelni. Nem mindegy neked hogy en mit csinalok es mit nem? Engem sem erdekel hogy te dolgoztal meg bevasarolni jartal.

Leirtam erthetoen hogy nagybevasarlasrol beszelek nem pedig egy kajat rendelek hazhoz. Amikor rendelek tobb mindent veszek egyszerre igy nem kell 2 naponta a boltba szaladgalnom. Hidd el van a hazunk alatt egy bolt akarmi kell lemegyek erte nem fogom hazhoz rendelni. Itt a nehezebb nagyobb bevasarlasrol volt szo.

Miert faj az neked hogy a ferjem nem engedi hogy cipekedjek? Irigy vagy? :)

2021. júl. 23. 20:34
 20/42 anonim ***** válasza:
56%
Mekkora barmok válaszolnak már ide! Az volt a kérdés mivel könnyítse meg az életét, nem az, hogy szuperanyuk hogyan rongyolnak a boltba naponta karton üdítőket cipelve. Ki nem szarja le, hogy mit cipelsz? Nem ez volt a kérdés.
2021. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!