Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ido es energia takareko...

Milyen ido es energia takarekos megoldast talaltatok? Bl bevasarlas hazhoz rendelese stb

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy mik azok ami megkonnyitik az eleteteket terhesseg illetve a baba mellett?

En eddig a bevasarlas hazhoz szallitasat vezettem be a kifli.hurol rendelem.

Van esetleg meg valami amit ti alkalmaztok?


2021. júl. 23. 19:37
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni hogy valaki ennyire buta ostoba egy gyerekes. Ennyire irigy vagy? :/
2021. júl. 23. 20:35
 22/42 A kérdező kommentje:
Teljesen beteg nem normalis. Nem tudom mi baja van. 😁 Mintha ordogtol valo dolog lenne a hazhoz szallitas.
2021. júl. 23. 20:36
 23/42 A kérdező kommentje:

Na mindegy ki is torlom az oldalamrol a kerdest nem is erdekel mar semmilyen valasz komolyan.

2 ember tudott normalisan valaszolni egy artatlan kivancsi kerdesre. Szegyen.

Bar gyanitom egy ember irogatja a hulyeseget egyfolytaba. Tovabbi szep estet mindenkinek.

2021. júl. 23. 20:42
 24/42 anonim ***** válasza:
87%

Nincs több darab semmiből, ha mégis, akkor az véletlen :D Lehet, hogy inkább azért működik nálunk, mert igyekszünk kevés dolgot használni, nem telepakolni felesleges dolgokkal a lakást. Ahhoz sajnos picike :/

Ha házba költözünk, akkor szeretném majd egy mosogatógéppel és egy robotporszívóval is könnyíteni az életem :)

2021. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
36%
Lusta vagy az a te bajod. Nem rákos vagy hogy hanem terhes, mit kell ezen könnyíteni? Az meg hogy a férjed hetente egyszer nem tud elvinni bevásárolni hát az az ő baja. Bár ha ilyen drága helyről vásárolsz, elhiszem hogy güriznie kell.
2021. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Ertem mar honnan fuj a szel. Sot mar akkor is rendeltem innen amikor meg csak terhes sem voltam. Na most mi lesz?
2021. júl. 23. 21:03
 27/42 A kérdező kommentje:
24 igen azok nagyon jok bar nekunk az nincs de az elozo lakasba volt mosogatogep nagyon jo volt! :) en a szaritogepen gondolkozom hogy az nagy segitseg lehet meg :)
2021. júl. 23. 21:04
 28/42 anonim ***** válasza:
73%

Robotporszívó, mosogatógép, szárítógép, Avent pároló! Ezeket imádtam/imádom, sokat számítanak.

Főzni nagyon szeretek, próbáltam az ételrendelést, de nem jött be nekem.

(A beszólogatós válaszolókkal ne foglalkozz.)


Amúgy annó én úgy intéztem a bevásárlást, hogy egyesével pakoltam be a kocsiban lévő szatyorba a cuccokat, a szatyrot meg férjem vitte be a házba. Mindig úgy időzítettem, hogy mire hazaér munkából, én is végezzek, így nem állt a kocsiban a bevásárlás. Akkor még nem volt rendelés még itt.

2021. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
70%

Hű, akkor én nagyon lusta vagyok. Van szárítógép, robotporszívó (ami fel is töröl), mosogatógép is xD Havonta 1x pedig a Tesco házhoz jön, mivel kocsink az nincs.

Ahhoz képest én nem érzem magam lustának, mikor az 1 éves után szaladok 35 hetes terhesen 🙂

2021. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
66%
29-es vagyok, és van mikor NetPincérről vagy Woltról rendelünk menüt 🙂
2021. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!