Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ido es energia takareko...

Milyen ido es energia takarekos megoldast talaltatok? Bl bevasarlas hazhoz rendelese stb

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy mik azok ami megkonnyitik az eleteteket terhesseg illetve a baba mellett?

En eddig a bevasarlas hazhoz szallitasat vezettem be a kifli.hurol rendelem.

Van esetleg meg valami amit ti alkalmaztok?


2021. júl. 23. 19:37
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Tenyleg ennyire jo a robotporszivo? 😅😅 Nehogy en is vegyek!!!! 😆😆😆
2021. júl. 23. 21:22
 32/42 anonim ***** válasza:
53%

Istenem mekkora idióták járnak ide :D

Nekem ami megkönnyíti az életemet az a mosogatógép, szárítógép, robotporszívó. Ebből a porszívó az egyetlen amit a terhességem alatt szereztünk be, van két benti kutyánk, és babával nem akarok napi kétszer porszívózni utánuk, azt az időt inkább töltöm a gyerekkel.

Bevásárlást eddig a férjemmel együtt csináltam, mi általában kéthetente csinálunk egy nagyon nagy bevásárlást, és inkább ő cipelje fel a karton tejeket meg vizeket az emeletre. Most 31 hetes vagyok, egyre jobban fáj a lábam, egyre kevesebbet bírok, gondolkozom hogy kipróbáljuk a tesco házhozszállítást.

2021. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
87%

Még azt ajánlom neked, hogy gondolkozz, tervezz előre. Ha fér, akkor minden olyasmiből rendelj 1 hónapra valót, amiből lehetséges. 12-24 tekercses wc papír, többi papíráru, női higiéniai termékek, bármi, ami eláll. Tisztítószer pluszba, legyen otthon gyógyszer... Írj listát, hogy ne kelljen sűrün boltba menni, valahogy vezesd, mi fogyott ki, mire van szükség. Ha főzöl, tervezz heti menüt, ahhoz vásárolj be mindent, ami eláll egy hétig. Péktermék kellhet naponta, de valaki azt is fagyasztja.

Ha tudatosan tervezel, akkor könnyebb.

Nekem azért tetszik ez a dolog, mert nem aggódok annyit, nem foglalkozok annyira azzal, eppen mi fogy ki, ami létszükseglet. Persze betárazva sincs rengeteg... csak egy kevés.

Segítseg az előre főzés/fagyasztás.

Mosogatógép és társai.

Bármilyen termék házhozrendelése segítség, ez nagy könnyebbség manapság.

2021. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Baba erkezese elott mindenkepp ossze fogom szedni mik azok amiket rendszeresen hasznalunk es fogynak. Eleg spontanok voltunk mindig csak 2-3 fozesre irtam elore mindig mert tudtam hogy ugyis lesz idom elmenni majd a boltba. De ez ugye megfog valtozni ugyhogy megkell tanulnom ezt. 😊
2021. júl. 23. 21:31
 35/42 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Havonta rendelek én is a tescóból aztán így kb mindig van miből főzni. A husikát szét porciózom akkora adagokra amiből főzök és úgy fagyasztom. Gyakran szeletelve vagy kockázva, hogy már azzal se kelljen az adott pillanatban foglalkozni. Ha valami mégis kell a boltból akkor beccsattintom a gyereket a babakocsiba és sétával egybekötve megyünk boltba de ilyen nagy melegekben nem szeretek menni vele, mert beleizzad. Őszíntén megmondom, hogy én gondolkoztam azon is, hogy havonta egyszer jöhetne takarítónő rendesen kitakarítani, mert mindent csak részletekben tudok megcsinálni ameddig a gyerek alszik így kb a főzés mellett csak tessék-lássék tudok takarítani. Igaz rend van így is, de azért vannak hiányosságok is sajna. Főzni 2 naponta szoktam, nem rendelünk.
2021. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Egyebkent visszaterve a dragasagra. Szerintem nem volt draga a kifli. Egy csomo minden akcios volt pl ket xxl lenor oblito 1300ft volt es meg sorolhatnam es mivel 14 ezer felett fizettem ingyenes volt a szallitas is plusz 5 oran belul kihoztak. Nekem 10 pont :)
2021. júl. 23. 21:32
 37/42 A kérdező kommentje:
Senki ne erezze magat rosszul mert megprobalja konnyiteni az eletet ezekkel az aprosagokkal. Azert vannak! Ha van ra lehetosegetek eljetek vele akkor lesz a babanak is a legjobb ha az anyja nem egy szethajszolt no. Ennyi errol a velemenyem. :)
2021. júl. 23. 21:34
 38/42 anonim ***** válasza:
80%

Igen, arra is jó a robotporszívó, hogy pl elpakolok gyors a földről, mi elmegyünk itthonról, vagy kimegyünk az udvarra, addig felporszívóz magától.


Amit #35 ír nekem is bejött, havi 1 nagybevásárlás a hentesnél és kiporciózva lefagyasztom.

Jah és most már (gyerekek 1.5 évesek) takarítónőm is van.

#28 vagyok

2021. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
56%
Előre is bocs Kérdező, de előttem már nagyjából mindent leìrtak,ezért én nem válaszolok. A robotporszìvósoktól kérdezném, tényleg ennyire jó? Nekünk is van egy kutyánk, és bár a 2 nagy miatt már nem érdekelne, de jön a harmadik baba... Tényleg fel is mos??? Márka? Esetleg link? Bocs még egyszer Kérdező!!! Boldog babavárást!! 😀
2021. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 Maine Coon cica és egy mászó világbajnok mellett terhesen megváltás.

Xiaomi S5 max és xiaomi mop pro, ami nagyon profi szerintem.

Egy Rowenta Xplorer 60-sal kezdtük, de engem zavart, hogy összevissza közlekedett. Tuti, hogy oda nem ment, ahol a legnagyobb kosz volt. A xiaomik okosabbak és árban hasonlóak.

2021. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!