Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi depresszió vagy...

Terhességi depresszió vagy valami más?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves, 10.-ik hétben járó kismama vagyok.

Amikor kiderült hogy kisbabánk lesz azonnal eljöttem dolgozni mert a munkám elég nehéz hogy én tudjam végezni ilyen áldott állapotban. Nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy egy hónapja vagyok itthon táppénzen és kezdem magam elég furán érezni. Amikor a párommal együtt vagyok akkor jó minden, nem vagyok szomorú viszont ahogy elmegy munkába egyből jönnek elő a rossz gondolatok, lelkiismeret-furdalás, szorongás félelem stb.. szinte egész nap sírok csak, amikor látom őt újra minden rendben van. Körülöttem mindenki dolgozik én viszont olyan haszontalannak érzem magam, ebből kifolyólag azt akarom dolgozni amit a párom például. És szomorú vagyok ha ő dolgozni megy én meg nem mehetek.

Ez depresszió vagy az első trimeszter miatti hormonváltozások miatt alakult ki szerintetek

Valami gyógynövény kapszulát vagy teát lehet kapni ami enyhíti ezeket a tüneteket vagy inkább menjek szakemberhez



2021. aug. 16. 13:57
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
73%
8-10 válaszoló. Ha veled ennyi nehézség történt amiket leírtál akkor te pont lehetnèl egy kicsit megértőbb. Mit kell neked itt a mártír "bezzegén" szuperanyut játszani? Ettől te most egyébként többnek érzed magad?
2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
19%

Nem érzem magam többnek egy kicsit sem.

Szimplán hülyeség amit csinál.10 hetes terhes nem 30.És otthon "depressziózik" azért,mert A PÁRJA DOLGOZIK.

Erre van megoldás.Megemeli a popsiját és csinál valamit.🙄

2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es válaszoló a válaszodat, úgy látom te megérted a problémámat nem úgy mint az elotted válaszoló
2021. aug. 16. 15:19
 14/49 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló nagyon sajnálom amiken keresztül mentél, nem lehetett bent mindig a párod melletted, most ez olyan mintha én akkor mondtam volna neked hogy hiába hogy rossz hogy nincs bent de foglald le magad es ne gondolj arra hogy miett nincs ott

Úgy néz ki kettőnk problémája nem egyezik

Én segítségért fordultam ehez az oldalhoz nem ilyen válaszokért.

2021. aug. 16. 15:20
 15/49 anonim ***** válasza:
37%

Én veled egykorú vagyok,12 hetes terhes.Nekem már van egy alig 2 éves gyerekem,és itthon dolgozom.

Fáj a fejem,hányingerem van,rossz a vérnyomásom,8 hetesen véreztem.


Akkor nekem mit kellene? Én már eret vágjak,nincs kiút?

Lehet,hogy ez a baba dolog egy kicsit korai neked.Nem fogod bírni az egyedül létet egy csecsemővel,fáradtan és kialvatlanul,ha már most sem bírsz ki annyit,hogy dolgozik érted a párod.

2021. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Azért mert valaki lehet hogy a terhesség alatt kezdődő depresszióval küzd akkor már neki nem is való a baba?

Vagy belőle nem válhat igazi anya? Vagy mire célzol?

És aki szülés után kerül ilyen helyzetbe? Azzal mi a helyzet? Öt is így lenézitek? Azért mert gyengébb és több támogatásra van szüksége mint egyeseknek?

2021. aug. 16. 15:24
 17/49 anonim ***** válasza:
34%

Neked nincs depressziód te lelkinyomi.

Csak egyedül vagy,unatkozol és nincs mit csinálnod..

2021. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ne merészeld magad egy cseppet se depisnek vagy magányosnak érezni, mert azonnal jönnek a tökéletes, minden szipi-szupi anyák, akik vattacukorfelhőben élik a tökéletes életüket és nehogy véletlenül máshogy érezz, mint ők, mert az már hatalmas vétek a szemükbe és különben is minek szülsz gyereket. Csak, hogy megnyugtassalak én 35 éves létemre is sírva fakadtam egyszer a férjemnek, hogy magányos vagyok.
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
25%
Senki sem tökéletes,csak szimplán nem mindenki ilyen esetlen.
2021. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
23%

Ja,meg melléjük jönnek a világ legnehezebb terhességét megélő (amúgy egyáltalán nem is nehéz,csak természetesen nekik már a fejfájás és az egyedül lét is az..) akik össze fognak siránkozni.

Tessék,fogjatok kezet.Neki dolgozik a pasija,katasztrófa.Szórakoztasd.


Én sem értek ezzel a műbalhéval..

Mások TÉNYLEG küzdenek mindenféle problémával,te meg annyira unatkozol és nem tudsz magaddal mit kezdeni,hogy itt siránkozol a semmi miatt.

2021. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!