Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi depresszió vagy...

Terhességi depresszió vagy valami más?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves, 10.-ik hétben járó kismama vagyok.

Amikor kiderült hogy kisbabánk lesz azonnal eljöttem dolgozni mert a munkám elég nehéz hogy én tudjam végezni ilyen áldott állapotban. Nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy egy hónapja vagyok itthon táppénzen és kezdem magam elég furán érezni. Amikor a párommal együtt vagyok akkor jó minden, nem vagyok szomorú viszont ahogy elmegy munkába egyből jönnek elő a rossz gondolatok, lelkiismeret-furdalás, szorongás félelem stb.. szinte egész nap sírok csak, amikor látom őt újra minden rendben van. Körülöttem mindenki dolgozik én viszont olyan haszontalannak érzem magam, ebből kifolyólag azt akarom dolgozni amit a párom például. És szomorú vagyok ha ő dolgozni megy én meg nem mehetek.

Ez depresszió vagy az első trimeszter miatti hormonváltozások miatt alakult ki szerintetek

Valami gyógynövény kapszulát vagy teát lehet kapni ami enyhíti ezeket a tüneteket vagy inkább menjek szakemberhez



2021. aug. 16. 13:57
1 2 3 4 5
 41/49 Nazaret ***** válasza:
57%

Szerintem pedig ez enyhébb depresszió! A kérdező felismerte, hogy valami nem stimmel vele.

A magány csak erősíti ezt és ezért érzi úgy, hogy a párja távolléte a probléma!

Először is keresni kellene egy pszichológust, hogy mire jön a baba, addigra összeszedd magad!! Mert abban egyetértek, hogy szülés után még rosszabb lehet a helyzet a hirtelen hormonváltozástól!

Az aki annyira együttérző a kérdezővel, hogy kiosztja, az tegye össze a kezét, hogy nem hajlamos a depresszióra!!

2021. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a válaszodat.

Sajnos azóta se javult a helyzet úgyhogy a következő lépés egy pszichológus keresése lesz.

2021. szept. 14. 13:49
 43/49 anonim ***** válasza:
22%
Jó,és ezért ki kellett emelni a kérdést?
2021. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Utolsó mi a problémád?

Ha nem vagy kiváncsi a kérdésekre akkor mit keresel itt?

2021. szept. 14. 17:10
 45/49 anonim ***** válasza:
23%

Kiemelt kérdésnél valakinek valami sürgős problémája van amire választ keres.te közölted,hogy pszichológushoz mész,és ezért kiemelted a kérdést.

Oké oda mész,és? Ehhez nekünk már mi közünk?

2021. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
35%

Én sem értem minek kellett kiemelni.A kérdésekre én is kíváncsi vagyok,de ebben semmi kiemelni való vagy fontos nincs.

Úgy érzed depressziós vagy (bár szerintem abszolút nem,hiába ez a 3 oldalnyi jaj de nagy bajod van..),ezért szakemberhez mész.Azt is kell.

2021. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
66%

Én mikor terhes voltam 20 évesen elsőmazattal én sem mehettem már dolgozni.Én kb három hónapon keresztül napközbeni aludtam mert iszonyat fáradtnak éreztem magam meg hat a rosszullétek.Éjszaka meg fent voltam ettem tvt néztem olvastam hogy zajlik a testemben a magzat növekedés mindent tudni akartam.Mikor mekkora stb..

Aztán meg tervezgettem gondolatban mi legyen a neve ha fiú ha lány miket kell beszerzni majd.Ilysmiket mindent tudni akartam olvastam rengeteget.

2021. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a segítő válaszodat.
2021. szept. 14. 21:13
 49/49 anonim ***** válasza:
Keress babaneveket, az majd lefoglal:D en a nyolcadik honapra dontottem el...
2021. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!