Hogy "éljem túl"?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél éves fiunk. Vele egy álom volt a terhesség. 38.hétig dolgoztam, bármit meg tudtam csinálni. Szülni is úgy mentem, nem fajt semmim (ott annál jobban). Szóval nagyon jó élmény volt.

Ez is (és még sok más) segített a döntésben, jöhet a második baba (az utolsó).

Ez a terhességem maga a pokol. Az elejét végig görcsöltem, véreztem. A közepén jött a nyári meleg, elni nem volt erőm kb.

De ezeket még valahogy leküzdöttem.

Viszont egy hete csak bőgök. Aludni nem tudok. Kényelmetlen mindenhogy, és folyamat felkelek és virrasztok. Iszonyúan kimerültem. Ilyen 3-4 órakat alszom. Emellett folyamatos jóslóim vannak. A hasam folyamatosan keményedik. Lenn az összes csontom mintha ki akarna szakadni. Minden lépésnél a könnyem folyik.

A főzést, háztartást már elengedtem, de a gyereket nem tudom egész nap hanyagolni.

Egyszerűen csak bőgök, annyira fáj már az egész, túl akarok lenni rajta.

Segítsegem nincs. Férjem elmegy fél6kor, este 8 mire hazaér. Anyáék 200km, anyóssal nem beszélek. Más nincs.

Férjem totál nem érzi át a helyzetem, szerinte túlreagálom. Anya szerint szintén. Ő 5 gyereket megszült túlélte minden fajdalom nélkül, én ne akarjak belehalni...


4 hetünk van vissza, 36héten járok. De annyiszor megfordult már a fejemben, hogy én ezt nem is akarom, hogy valahogy szedjék már most ki belőlem. Utana pedig bűntudatom van, hogy ilyen megfordult a fejemben.


Volt már törve kezem. Vese görcsöm. Azok sem voltak ilyen durvák, mint ez az utolsó hetem.


Annyira magamalatt vagyok, és ha belegondolok, még 4 hét most is csak sírok.


2021. szept. 4. 09:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a31. hettol volt olyan, hogy legszivesebbenegesz nap csak feludtem volna, csak nalam mar 3 eves volt a nagyobb. En bizony engedtem az elveimbol, es benyomtam neki a meset, hogy pihenni tudjak. Siettetned a szulest, de mibol gondolod, hogy utana konnyebb lesz az alvas egy ujszulottel es egy nagyobb gyerekkel? Nekunk meg tobb honap kellett, mire jobb lett. Kitartast kivanok, elmulik ez is, mint minden ilyen idoszak.
2021. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!