Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült,hogy a férjem megcsal...

Kiderült,hogy a férjem megcsalt,rá 1 hétre pozitívat teszteltem,te mit tennél?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekünk. En úgy éreztem jól élünk,nincsenek konfliktusaink,jo a szex is. Aztán lényegtelen hogyan,kiderült,hogy megcsalt,nem is egyszeri alkalom volt,rögtön sírt,könyörgött,nem akar elveszíteni.Még magam se eszméltem fel,kimaradt a menzeszem,meg voltam győződve,hogy a stressz miatt,mert tablettát szedek,de volt még itthon egy régi teszt és pozi lett.

Természetesen a férjem majd ki ugrik a bőréből, hogy lesz még egy gyerekünk,hogy ez is egy jel,hogy helyre kell hozni a házasságunkat és nem szabad elválnunk,hogy mindent meg tesz,hogy megbocsássak és boldoggá tegyen. Én meg itt állok mint egy szál f...,hogy most akkor ennyi? Megcsalt,jön még egy gyerek,és akkor lépjünk túl? Nem vagyok az abortusz híve,de most azt érzem nem tudok józanul gondolkodni,nem tudom mit tegyek,és örülnék véleményeknek.


2022. jan. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
41%
A gyereket megtartanám, a férfit kitenném, már nem tudnék többé bízni benne, akkor meg milyen kapcsolat is lenne ez?
2022. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz helyzet ez,mert nem akarok megbocsátani. Csak nagyon sajnálom a magzatot. A férjemet meg megvetem,hogy így elárult,tudod, ha megkívánt volna csak egy jó nőt,könnyebben lenyelném,de ő érzelmeket vitt bele,még ha tagadja is,hiszen vele beszélt meg mindent.

Minden este korán lefeküdt én voltam a megértő kis feleség,persze már máshol kibeszélgette magát,megkapta a törődést.Ezt nem tudom lemyelni, soha nem tudnék bízni benne,ha rá nézek csak gyűlöletet érzek.

Ebbe úgy beleszülni egy 3.at mint ha mi se történt volna szerintem képtelenség. Babázzak megint itthon éveket,remélve,hogy épp nem csal meg.képtelenség

2022. jan. 16. 14:45
 23/67 anonim ***** válasza:
11%

Engem is megcsalt a férjem, deeee nála kiderült hogy másodállásban, pénzért csinálta. Tehát ez neki meló volt és ugye egyéjszakás kalandok kuncsaftokkal. Megbocsájtottam neki és bár nem csinálja, mert azóta szerzett egy normálisan fizető állást így nem szorul már rá, azért bennem van a tüske és a félelem. Az én esetem abban más hogy itt csak szex volt,de nálad kapcsolata volt a ferjednek, ezt már én se tudnám megbocsájtani.


Vetesd el és válj el, a következő talán jobb lesz. Ha más nem meglelheted most önmagad.

2022. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
83%
23 a megcsalást lehet, hogy megbocsájtanám, de a k.urválkodást nem, a szememben nem túl férfias megoldás így pénzt keresni, de egy nőtől sem fogadnám el párkapcsolatban.
2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
28%
A 14esben benne van a válasz. A papucsítást nehezen viselik a legtöbben.
2022. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz helyzet...

Én is férjnél vagyok,most jön a 2.gyermekünk..

Ha ez kiderülne nálunk,tuti elválnék

A gyermeket már nem tudnám elvetetni,de tuti elválnék

Hogy lehetne igy élni? Félelemben? Állandó idegeskedés? Hogy mikor csal meg újra?

Tönkre tennéd magad? Egy ilyen féreg miatt?

Meg a 2 gyermeked életét is?!

Mert a gyermeknek anyára van szüksége,és nem egy idegroncsra


A férjed nagyot hibázott,nem bocsátanék meg neki,és a magzatot elvetetném,pedig nem vagyok hive az abortusznak,de egy ilyen helyzetben,elvetetném


Aki megcsalt egyszer,megteszi 2 3 g 5 6 100alkalommal is

És 2 gyermekkel is nehéz,nem tudom hány évesek,de 3 gyermekkel,még nehezebb


De ha van anyagi háttered,és 3 gyermeket el tudsz látni,iskoláztatni stb tartsd meg,de válj el a férjedtől,mert ez egy váló ok

Én ezt az egyet megbeszélni nem tudnám,minden mást igen,de ezt,a megcsalást nem

2022. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
37%

Mielőtt írok bármit is.

Ha adsz neki esélyt, fogsz tudni úgy élni, hogy nem féltékenykedsz, nem ellenőrizgeted, nem hánytorgatod fel és vágod a fejéhez a viszonyát?


Ha ezt meg tudod tenni, próbáljátok meg.


Ha viszont nem, akkor engedd el a házasságot, a gyerekeknek se lenne jó, ha vita alkalmával meghallanák,mit csinált az apjuk.

Plusz neki újabb ok lenne az eltávolodásra.


Áldozat hibáztatás pedig ebben az esetben nem nagyon lehet. Ha viszonyt kezdett, mert ez nem kufirc kapcsolat volt, akkor bizony otthon hiányzott neki valami, ami nem csak szex. Egy kapcsolaton baromi sokat kell dolgozni, akkor is, ha van gyerek, nem lehet feltenni a polcra és csak akkor levenni Ha szükség van rá. És ezt nem lehet a gyerekekre kenni... a házasság a család alapja. Ha az borul, minden borul. Akkor is ha nem szólt a férjed, legalábbis én biztos észre venném ha problémája van.

2022. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

Milyen papucsítasról beszélsz?

Borzasztóan sajnállak ha,szerinted az papucsitás,hogy egy apa foglalkozik a gyerekeivel meg ugyanúgy megfőz,esetkeg takarít mint a felesége...

Bár tudod ha mégis ez lenne a probléma,akkor is ki lehet nyitni a száját.

2022. jan. 16. 15:22
 29/67 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk majdnem ugyanez volt. Két hete tudtuk, hogy terhes vagyok a másodikkal, amikor közölte, hogy ez neki mégsem kell. A nagy akkor volt 1 éves. Megcsalás nem volt, csak már nem akarta. Mindkét gyereket ő akarta jobban. Itt volt egy pici, én képtelen voltam elvetetni a másikat. Elváltunk. Ennek két éve. El tudom tartani őket, de marha nehéz, még úgy is, hogy az ex mindenben segít, egy héten 4x viszi a gyerekeket, átlagon felüli gyerektartást fizet, amit ő ajánlott fel.


Szóval eltelt két év, mindketten végigmentünk a saját kálváriánkon, mióta megnyugodtunk, baráti a kapcsolat. Bármiben számíthatok rá. És most már tudom, hogy véget kellett vetni a házasságunknak, nem volt az úgy jó. Akkor én is azt hittem, hogy minden rendben.


Három gyerek szerintem sok egyedül. Kettővel, sőt eggyel is lehet bizonyos életkorokban vért hugyozni. Én elvetetném, és válnék. Még azelőtt, mielőtt úgy meggyűlölöd, hogy képtelenek lesztek együttműködni a gyerekek érdekében.

Ami a házasságot illeti pedig gondolkodj el, mert nem volt ez olyan jó, amilyennek te gondolod, meg látod. Itt bizony hibásak voltatok mindketten vastagon.


Én a válás után másfél évig minden egyes este úgy bőgtem álomba magam. A továbblépés első állomása, hogy rájössz, hogy mit hibáztál, és szembenézel vele.

2022. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
70%

27-es vagyok. Azt elfelejtettem,hogy ne tartsd meg a gyereket...


Mondjuk számomra ez a legdurvabb, hogy miközben megcsalt még otthon is "teljesített".

Elhánynám magam ...

2022. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!