Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült,hogy a férjem megcsal...

Kiderült,hogy a férjem megcsalt,rá 1 hétre pozitívat teszteltem,te mit tennél?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekünk. En úgy éreztem jól élünk,nincsenek konfliktusaink,jo a szex is. Aztán lényegtelen hogyan,kiderült,hogy megcsalt,nem is egyszeri alkalom volt,rögtön sírt,könyörgött,nem akar elveszíteni.Még magam se eszméltem fel,kimaradt a menzeszem,meg voltam győződve,hogy a stressz miatt,mert tablettát szedek,de volt még itthon egy régi teszt és pozi lett.

Természetesen a férjem majd ki ugrik a bőréből, hogy lesz még egy gyerekünk,hogy ez is egy jel,hogy helyre kell hozni a házasságunkat és nem szabad elválnunk,hogy mindent meg tesz,hogy megbocsássak és boldoggá tegyen. Én meg itt állok mint egy szál f...,hogy most akkor ennyi? Megcsalt,jön még egy gyerek,és akkor lépjünk túl? Nem vagyok az abortusz híve,de most azt érzem nem tudok józanul gondolkodni,nem tudom mit tegyek,és örülnék véleményeknek.


2022. jan. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 16. 20:10
 42/67 anonim ***** válasza:
8%
A gyerek sinli meg az egészet, ha érdekeli a babát a baba apja, akkor veled marad. Menni akar a megcsalos nőhőz, mennyen.
2022. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
8%
44: itt a nő nem akarja, hogy maradjon + ő akarja megölni a magzatot
2022. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
89%
44-es, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, igaz?
2022. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
Hagyd utolsó. Van aki segíteni akar,más meg csak bele rúgni egyet a másikba.van neki is elég baja ilyen mentalitással.
2022. jan. 16. 20:24
 46/67 anonim ***** válasza:
19%
Nem azért papucsosítás, mert foglalkozik a gyerekekkel. Hanem a " a nem szól semmiért, nem krititál." Magyarul nincs szava otthon, te diktálsz. Ezt kevés pasi bírja.
2022. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
65%

Ha az anyagiak engedik megtartanám... Ha megcsalna a férjem, azonnal elválnék!!!! Már nem lenne bizalmam felé...

Nem tudnám megbocsájtani!!!

2022. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
1%
Most komolyan cserbenhagyod a gyerekedet???
2022. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
14%
Miért vetetnéd el, ha te is hármat akartál? Nem tudod eltartani? Nincs semmi segítséged? A férjedé a lakás és most menned kell? A férjedre viszont jobban nem fog már emlékeztetni, mint a testvérei. És statisztikailag nem hiszem, hogy annyival nagyobb esélyed lenne kettővel egy elképzelt új pasinál, mint hárommal. Viszont nem biztos, hogy ha találkozol is valakivel, lesz még egy gyereked. Szóval az a kérdés, aszerint dönts, te hány gyereket tudsz vállalni és mennyit szeretnél. Kettő már van és van apjuk, tiszta lap már nem lesz.
2022. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
De mit pörögsz ezen ennyit? Komolyan nem értem!
2022. jan. 17. 09:29
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!