Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült,hogy a férjem megcsal...

Kiderült,hogy a férjem megcsalt,rá 1 hétre pozitívat teszteltem,te mit tennél?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekünk. En úgy éreztem jól élünk,nincsenek konfliktusaink,jo a szex is. Aztán lényegtelen hogyan,kiderült,hogy megcsalt,nem is egyszeri alkalom volt,rögtön sírt,könyörgött,nem akar elveszíteni.Még magam se eszméltem fel,kimaradt a menzeszem,meg voltam győződve,hogy a stressz miatt,mert tablettát szedek,de volt még itthon egy régi teszt és pozi lett.

Természetesen a férjem majd ki ugrik a bőréből, hogy lesz még egy gyerekünk,hogy ez is egy jel,hogy helyre kell hozni a házasságunkat és nem szabad elválnunk,hogy mindent meg tesz,hogy megbocsássak és boldoggá tegyen. Én meg itt állok mint egy szál f...,hogy most akkor ennyi? Megcsalt,jön még egy gyerek,és akkor lépjünk túl? Nem vagyok az abortusz híve,de most azt érzem nem tudok józanul gondolkodni,nem tudom mit tegyek,és örülnék véleményeknek.


2022. jan. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
95%
A te szavad csak az ő tettének a következménye. O hibázott, nem te
2022. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
89%

3


Nálunk is kettőn állt a vásár, megis volt elég tököm ahhoz, hogy előbb szakítottam 80 ezer beszélgetés, kérés hogy változtassunk után, aztán mentem máshoz.


Tipikus jó magyar áldozathibázató mentalitás...

2022. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
7%
Ezt csak te tudhatod, én azt gondolom megbocsájtanék, ha amúgy jó férj és jó apa, aztán lehet csak így gondolom és begözölnék ha megtudnám a megcsalást.
2022. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, hogy alapvetően nagyon jó férj és apa, mindig irigyeltek miatta mert itthon is bármit megcsinál, a gyerekekkel is,sosem szól semmiért, nem kritizál,mindenben együttműködő,és még sorolhatnám.
2022. jan. 16. 14:24
 15/67 anonim ***** válasza:
0%
Az a kérdés, hogy csak félrek..t vagy tényleges megcsalás volt.
2022. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
96%
Mi a különbség?
2022. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
77%

14


Ez már rosszul kezdődik, előre sajnálom a gyerekeket.

2022. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan viszony volt amiben relatív kevés volt maga a szex ( ezert sem gyanakodtam,nem voltak kimaradozások) viszont annál több intimebb beszélgetés,kedveskedés.

A hölgy részéről komolyabb érzelmek.

Nekem ez sokkal jobban fáj,mert úgy gondolom nem a szexen volt a hangsúly,hanem hogy vele beszélt meg olyan dolgokat amit velem kellett volna és nem értem,hogy miért?

Kérdezem,de csak azt hajtogatja mennyire hülye volt es megbánta és bocsássak meg.

2022. jan. 16. 14:34
 19/67 A kérdező kommentje:
17-es ezt kifejtenéd,mert nem értem.
2022. jan. 16. 14:38
 20/67 anonim ***** válasza:
81%

19


A válaszodból úgy jött le nekem hogy megfogsz neki bocsájtani.

Ha tényleg megbocsájtasz és jön a gyerek, szerintem az nem garantálja hogy nem fog továbbra is megcsalni, a többit már gondolom nem kell jobban kifejteni.

2022. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!