Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok oltatlan...

Mire számíthatok oltatlan kismamaként? Mennyire nyomatják az oltást?

Figyelt kérdés

Tavaly április végén szültem, már miután engedélyezték a kismamák oltását is. Én se terhesen, se szoptatós kismamaként nem oltattam magam.

Most tervbe került a kistesó kérdése. Nyilván nem ez határozza meg az egészet, de érdekelne, hogy nálatok mennyire kerül előtérbe az oltás kérdése a terhesgondozás során.

A nődoki mennyire hozza szóba, ugye kellene fogászati szűrés, a háziorvosi vizsgálatról nem is beszélve, szóval pár orvost azért csak végig kell járni a terhesség során.

Köszi


2022. jan. 26. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk az első vizsgálaton feljött a nőgyógyásznál. Kérdezte oltva vagyok-e, mondtam hogy igen, a harmadikkal nem. Azt mondta ez így rendben. Az első kettőt még javasolná, a harmadikat várandósan nem. Nagyjából ennyi, azóta tőlem senki nem kérdezett semmit. :)
2022. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, mert én oltott vagyok 2x, de pár hét múlva ugyan ott fogok tartani mint egy oltatlan. 11 hetes kismama vagyok, nem jött még szóba a nődokival az oltás, de nem szeretném terhesen beadatni. Védőnő annyit mondott hogy az én döntésem, nem erőltet semmit.
2022. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
*ugyanott
2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Jó igen ez volt a legérdekesebb hogy elírtam egy szót :)
2022. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem, de ha lefutsz egy gerecse 50-et rekord idő alatt, és eltaknyolsz a célegyenesben, mindenki a taknyolásra fog emlékezni. :)
2022. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én ugyan magánba járok, eddig sem a védőnő sem a nőgyógyászom sem a szonográfus a genetikán sem az új háziorvosom sem a labor sem az urológus (az is kellett sajnos) még csak rá sem kérdezett, hogy oltva vagyok e.

Nyilván látják a felhőben, azonban azt is látják, hogy egyel sem vagyok beoltva nemhogy hárommal. Senkit sem érdekelt. Máshol nem tudom, hogy megy de én különös könnyedséggel átsiklottam ezeken.

2022. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a jóindulatú lepontozó, aki kötekedni jött ide?:) Mi rosszat írtam a saját tapasztalatommal?:) Istenem mennyi szánalmas ember..:D
2022. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Ez most kinek szólt?
2022. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát aki javított az *ugyanott-ra, meg a futásról beszélt, gondolom ő pontozgatott.
2022. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
De ha nem ő, akkor annak szól aki lepontoz, mert nem értem.
2022. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!