Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok oltatlan...

Mire számíthatok oltatlan kismamaként? Mennyire nyomatják az oltást?

Figyelt kérdés

Tavaly április végén szültem, már miután engedélyezték a kismamák oltását is. Én se terhesen, se szoptatós kismamaként nem oltattam magam.

Most tervbe került a kistesó kérdése. Nyilván nem ez határozza meg az egészet, de érdekelne, hogy nálatok mennyire kerül előtérbe az oltás kérdése a terhesgondozás során.

A nődoki mennyire hozza szóba, ugye kellene fogászati szűrés, a háziorvosi vizsgálatról nem is beszélve, szóval pár orvost azért csak végig kell járni a terhesség során.

Köszi


2022. jan. 26. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Ő nem pontoz le (ellenben 4 másik lepontozott). Tudom első kézből. De hogy boldog napod legyen, adtam rá neked egy zöldet (utolsó 46%-os vagyok).


Cserébe, hogy te viszont lepontoztál, mert nem tudod méltósággal viselni a kritikát.

2022. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
De most 7-esedet is feljavítottam 84-ről 87-re, csak a te boldogságod érdekében.
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem mindenhol a válaszadók pontozzák le egymást, (eltérő véleményektől és tapasztalatoktól függetlenül) hanem van akinek szimplán az okoz örömöt, hogy minden kérdés minden válaszát olvasás nélkül lepontozgatja úgy, hogy ő maga hozzá sem szól.

Érdekes élete lehet az ilyennek.

2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%
És mégis mi rosszat írtam azzal hogy nem tudom oltassam-e magam?:) Attól a 4 lepontozótól kérdezném, mert nem értem.
2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Oltott vagyok, novemberben szültem, sehol nem kérdezték. Szülés előtt így is teszteltek, és a teszt eredmény számított, nem az oltás
2022. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Minden nőgyógyász,védőnő,háziorvos függő.Nekem még senki nem hozta szóba,pedig külön felkészültem rá,hogy elküldjek valakit a p*csába,ha bele kötne hogy hogyan állok az oltásokkal. :'D
2022. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp ma telt be a pohár

Nekem is február 15ig van védettségim,utána kitörölhetem vele...vagy tényleg jégkaparó lesz belőle

Ma voltam ultrahangon,23.hét

Szabolcs megye,Kisvárda

Megyek be,már ott védettségi igazolvány? Van,feleltem

3.oltás? Mondom nincs,majd szülés után

Kérjük mutassa meg a kártyát,megmutattam


Megyek bejentkezni

Ott is ugyanez,mutassam a kártyát,jó,megmutatom,3.oltás? Nincs

Hááát már húzta a száját a hölgy,na nem baj,gondoltam megyek tovább


Várok,vagyunk egy páran,mindenki ugye ezt beszéli

Behivnak

Jó napot,oltása van? Mondom van, 2

Huha,kell a 3.is,feltétlen vegyem fel,még ebben a hónapban,maximum jövő hónapban


Szóval én ma igy jártam,kajak eddig élveztem a terhességet,de már a tököm ki van ezzel,hogy állandóan ezzel nyaggatnak

Nem is azt kérdezik,hogy jól van? Panasz? Egyéb probléma?

Hanem ezt az oltást

Én nem szeretném felvenni a 3.oltást,de nem tartják tiszteletben,rá akarják az emberre eröltetni

Elegem van

2022. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért,ha nincs megtagadja az ellátást vagy mi? Pesten viszonylag rugalmasabbnak tűnnek,itt még senki nem kérte,vagy mondom,szimplán mivel rá készültem hogy torokra megyek senki nem fogja feltenni a kérdést.


Oltatja magát amúgy is a fene főleg terhesen.Ígyis-úgyis maszkban kell rohadni ha minden oltásod meg van is,akkor meg mi értelme? Hogy akkor elvileg védetten poshadjak a saját szájszagomban?

Áh..

2022. jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!