Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 mm nyálkahártya, mégsem...

17 mm nyálkahártya, mégsem látszódott az ultrahangon a petezsák és terhességre utaló dolog, miért lehet ez? Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Ma voltam hüvelyi UH-n mivel késett és lettek pozitív tesztjeim. December 7-én volt meg utoljára, az ovoláció elméletben karácsonykor volt, előtte voltam ultrahangon és úgy mondták akkor kellene lennie, innen gondolom, hogy akkor meg is történt. December 30-án tapasztaltam egyszeri barnás pecsételést a wc papíron, egyszeri dolog volt, én ezt betudtam beágyazódás jelének, majd kiderül az lehetett-e. Első pozitív tesztem január 17-én csináltam, előtte 14.én még negatív volt, még a mai tesztem sem volt annyira erősen pozitív, de már egyértelműen az, és a mai vértesztem is pozitív lett.

Az ultrahangon sajnos nem találtuk meg a terhességet, ez eléggé elszomorított.

A kérdésem az lenne, hogy járt e valaki úgy, hogy csak később mutatta ki az ultrahang a terhességet, ha igen miért, ha nem, akkor mi lett belőle?

Hétfőn megyek vissza UH-ra, viszont kíváncsi lennék pár tapasztalatra, akár rossz akár jó.

Eddig egyszer hánytam, azt is már több, mint egy hete, akkor tájt többször volt is hányingerem, utána elkaptam a covidot, kicsit ledöntött a lábamról, és el is kezdtem kicsit vérezni/barnázni, ez miatt hétfőtől duphaston-t szedek naponta 3X1-et, fogjuk rá el is múlt. Itt ott görcsölget a hasam, ma és tegnap szédültem és a melleim fájnak és érzékenyek kb 2 hete, és fáradékony vagyok, de ez lehet a covid miatt is.

Arról nem beszéltünk, hány hetesnek kéne lennem, de van egy applikációm azon beállítottam a fogamzás dátumát december 25-re az szerint a terhesség 35.napján tartok, vagyis 5hét 5 nap, ha jól számolom.

Ja a ciklusom nem az átlagos 28 napos, utolsó pár: 42, 30, 47, 35,32, 33..

Mindenki válaszát előre nagyon köszönöm :)



2022. jan. 28. 20:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs, hogy lassabban indul be. Ha nem is duplázódik, ekkora emelkedés 3 nap alatt nagyon kevés. Ez a terhesség nem fejlődik...
2022. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi történt veled. Szurkolok!
2022. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ez vagy egy elhalt terhesség lesz, vagy méhen kívüli.

Nagyon nagyon alacsony a HCG, lombikozom, Jan 17-én volt a beültetés vagyis 5nappal előtte volt ovuláció.

Hétfőn vagyis két napja 636 volt a HCG-m ami egyáltalán nem kiemelkedő, inkább alacsonyabb.


Neked ha 17-én már pozitív volt a teszt, mostanra jóval magasabbnak kellene lennie. Ökölszabály, hogy uh-n kb 2000 hcg felett lehet valamit látni.


Sajnálom 😥

2022. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet kerdezo?

2022. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Na ez is eltunt mint a kamfor😂😂
2022. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Vagy kiderült, hogy tényleg nem fejlődik, vagy hogy méhen kívüli, és most pont nem az a legfontosabb neki, hogy válaszoljon.
2022. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez a kérdező zakkant, nem ez az első kérdése. Nem terhes, és folyamatosan hazudozik.

2022. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
62%

17-es Szerintem is :D

Tobb hasonlo kerdes van es sok az egyezes

Ez a no valoszinu nagyon szeretne babat csak nem sikerult es nem tudja elfogadni

2022. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez igaz, akkor ez nagyon gáz…
2022. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok zakkant, de köszi a bókot, erről az esetemről ez az egyetlen kérdésem.

Kedtől bentfogtak korházba megfigyelésen, pénteken csináltak küretet, a hcg-m még nőt úgyhogy vasárnap laparoszkópi műtétem volt, kiszedték a balpetevezetékem, ott volt a baba..

Igen nem eltűntem csak nem az volt a legfontosabb dolgom, hogy válaszoljak.

Köszönöm mindenkinek a választ, a kérdésem megoldódott..

2022. febr. 8. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!