Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter: elmúltak a...

Első trimeszter: elmúltak a terhességi tüneteim. Aggódjak?

Figyelt kérdés

8+4 hetes terhes vagyok, két hete hallottam a baba szívverését. A méretek szerint 1 héttel kisebb, mint a menzi szerinti mérete.


Egészen a mai napig nagyon gyakran volt hányingerem és borzasztóan puffadtam.

Ma viszont semmilyen terhességi tünetet nem tapasztaltam, konkrétan vékonyabb vagyok mint valaha (nem puffadok). Kicsit elkezdtem aggódni, hogy vajon minden rendben van-e.


Jövőhéten megyek ismét dokihoz.


Volt veletek is hasonló?



2022. ápr. 4. 14:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok! :) Hogy viseled a várandósságot? :)

Képzeld, nekem azóta visszatért a hányinger, most is épp vergődöm. :D


Noha van egy 13 hónapos kisfiam, mégis úgy érzem, hogy ez a mostani terhesség merőben más, mint az előző. Anno a fiammál szinte semmi tünetem nem volt :)

2022. ápr. 19. 22:02
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm:) Nagyon jól, szinte semmi tünetem nincs,amit hiányolok,mert így mindig kész téboly kivarni az ultrahangot,fogalmam sincs,hogy minden rendben van-e odabent.Nekem első baba,és lombikos,sok évet küzdöttünk érte.


Gondolom akkor,hogy örülsz a tüneteknek:)

2022. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól vagyunk. November 10-14 körül várható a (valószínűleg) kisfiunk. :)


Ma voltunk ultrahangon, ahol mindent rendben találtak :)



Többi kismama hogy érzi magát? :)

2022. máj. 9. 11:27
 25/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Mi a helyzet azóta? Remélem minden rendben veletek. :)

2022. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést! :)

Pont tegnap voltunk a második trimeszter i ultrahangon, egészséges kisfiú növekszik a pocakban. Már minden nap érzem a mozgását is :)

2022. jún. 17. 13:38
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én most járok a te cipődben. 6 hetes vagyok. Kb a 10 napja erős tüneteim voltak, émelygés, hányinger, fáradtság, emelkedett pulzus, étvágytalanság, undor minden ételtől, víztől, fejfájás. Ajánlották a colát és tegnap el is kezdtem inni. Azóta nincs émelygés, hányinger. Kérlek nyugtass meg, valahogy.


Nagyon bodlog babavarast kívánok!

2022. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nagyon izgalmas időszak előtt állsz, kívánom, hogy minden rendben legyen veletek! 🥰
2022. aug. 12. 18:25
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves tőled, azóta nem fogyasztottam colat, és kissé vissza tért az émelygés. Lehet beteges, de nem is fogoj többet inni, így nyugodtabb vagyok.
2022. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29-es, én most vagyok félidőnél és tapasztalatból mondom, hogy a kóla csodaszer. Hiába múlt el az első trimeszter szinte minden rém tünete, néha úgy felfordul a gyomrom. Megiszok rá egy pohár hideg kólát és mindig jobb lesz. Szerintem, ha nem karton számra iszod semmi bajod nem lesz tőle.
2022. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!