Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter: elmúltak a...

Első trimeszter: elmúltak a terhességi tüneteim. Aggódjak?

Figyelt kérdés

8+4 hetes terhes vagyok, két hete hallottam a baba szívverését. A méretek szerint 1 héttel kisebb, mint a menzi szerinti mérete.


Egészen a mai napig nagyon gyakran volt hányingerem és borzasztóan puffadtam.

Ma viszont semmilyen terhességi tünetet nem tapasztaltam, konkrétan vékonyabb vagyok mint valaha (nem puffadok). Kicsit elkezdtem aggódni, hogy vajon minden rendben van-e.


Jövőhéten megyek ismét dokihoz.


Volt veletek is hasonló?



2022. ápr. 4. 14:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Dejó, hogy nem vagyok egyedül. Azóta ma reggel epét hánytam.. Véresen.. Nagyon félek. Sírva tudtam csak elmondani az asszisztensnek, hogy mi történt velem..
2022. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Oh, kitartást! Remélem hamarosan jobban lesztek mindannyian!


Nekem a terhesség előrehaladtával elég változóak a tüneteim, vannak jobb napok és rosszabbak. Most 29 hetes kismama vagyok.

2022. aug. 15. 13:14
 33/34 anonim ***** válasza:
Jó egészséget kívánok mindenkinek! 💞😘
2022. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hogy vagytok így a végefele?

Én most vagyok 35+4 és viszonylag sokat kemenyedik a hasam. A kisfiam kb 2600 gramm lehet az ultrahang szerint :)

2022. okt. 11. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!