Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter: elmúltak a...

Első trimeszter: elmúltak a terhességi tüneteim. Aggódjak?

Figyelt kérdés

8+4 hetes terhes vagyok, két hete hallottam a baba szívverését. A méretek szerint 1 héttel kisebb, mint a menzi szerinti mérete.


Egészen a mai napig nagyon gyakran volt hányingerem és borzasztóan puffadtam.

Ma viszont semmilyen terhességi tünetet nem tapasztaltam, konkrétan vékonyabb vagyok mint valaha (nem puffadok). Kicsit elkezdtem aggódni, hogy vajon minden rendben van-e.


Jövőhéten megyek ismét dokihoz.


Volt veletek is hasonló?



2022. ápr. 4. 14:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jelent bajt, de ilyenkor sajnos bármi előfordulhat.

Nekem is volt hogy elmúlt aztán kb 2 napra rá vissza is tért.

2022. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Na most ismét hányingerem lett 😅 most már örülök ennek 😅
2022. ápr. 4. 15:23
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Na látod 😂😂😂 Amúgy nekem is 37+4 😂😂😂
2022. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Annyira gáz hogy napi szinten olvasni ,hogy szenvednek a rosszúllétektől....

Sokan meg örömmel hánynának egész nap.....

A fiamnál se volt egy rossz szavam se de ha újra terhes lehetnék egy egészséges babával örömmel hánynék akár 9 hónapon át.


Egy 8. és egy 5. heti vetélésem volt bő fél év alatt.


1es voltam

2022. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Sajnalatos a veszteseged, én is ateltem de ne gondold hogy annyira poén szenvedni, igenis vannak akiknél ez valóban szenvedes, pl nálam, több mint rgy éve nem volt panikrohamom, most 3 nap alatt kettő is mert egyszerűen 0-24 oklendezek, gorcsol a gyomrom, nem tudok le ülni se fekudni, kicsit is meggornyedek már iszonyatosan fáj, nem, baromira nem kellemes hidd el. Pénteken 4.5 óra szenvedés után sikerült egyet hanynom, ez alatt kb 12x sírtam el magam hogy nem bírom tovább.
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki máshogy éli meg!neked szenvedés....

Őszinte leszek te szerettél volna gyereket össze jött, akkor viseld...

Én azt viselem h nem lesz/lehet több gyerekem.

2022. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket, támogassuk egymást a hozzászólásokkal.


Mindannyian más múlttal vagyunk itt, más a történetünk és mások vagyunk. Különböző utakat járunk be, hogy anyává váljunk/válhassunk, és egyik út sem kihívásoktól mentes. Vannak és lesznek nehézségek de szerintem egy dolog biztos: mindenki a legjobbat szeretné a gyermekének.

2022. ápr. 4. 18:47
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kedves kérdező?Minden rendben?
2022. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést :) hétfőn voltam orvosnál, szerencsére szépen növekszik a babó. Ha minden jól alakul, akkor november közepén már a karomban foghatom a picit :)
2022. ápr. 17. 13:54
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Szívből örülök neki :)Látod, egyik tünet,vagy éppen tünet elmaradás sem jelent semmi biztosat.

November közepére?Én is várandós vagyok,és én is akkora várom:)

2022. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!