Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen személyes tapasztalatot...

Milyen személyes tapasztalatotok van uterus bicornis-sal ('kétszarvú méh') kapcsolatban? Mennyire lett koraszülött a baba? Császármetszés volt? És mitől tiltott speciálisan az orvos a terhesség alatt emiatt?

Figyelt kérdés
Kérem, tényleg olyanok válaszoljanak, akiknek uterus bicornis-a van, vagy ismernek olyat, akinek az van, mert az interneten már magam is utánanéztem, az orvosom alig mond valamit, az is szöges ellentéte annak, amit neten olvasni.
2008. dec. 19. 15:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Köszi a biztatást. Igazából próbálok utána olvasni, keresgélni, hogy mi okozhatja ezt. Az egyik lehetséges ok között szerepel szerintem a kétszarvú méh, azért érdeklődtem itt is ebben e témában. Az orvos igazából semmit nem mondott neki, kórházban kell lennie megfigyelés alatt (NST, áramlás), de nem kap semmilyen gyógyszert. Remélem, hogy minden rendben lesz.

Minden jót nektek, vigyázz a babádra! :)

2013. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Igen, az uterus bicornis valóban okozhatja, mert nincs annyi helye a babónak a növekedéshez, mint egyébként. De ha már kórházban van és így figyelemmel kísérik, akkor már minden rendben lesz, az biztos. Ha véletlenül valamivel kissebb súllyal is születne meg, azt nagyon gyorsan behozza, mert egyébként már minden kis szerve tökéletesen ki van fejlődve. Mégegyszer sok sikert és boldogságot kívánok nekik! Esetleg megírhatnád majd, mi lett velük, érdelelne:)
2013. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Nekem is kétszarvú méhem van,de ez semmilyen problémát nem okozott se a teherbe esés se a terhesség alatt.3 fiam van,39 hétre születtek.Mindhárom farfekvéses volt. Az elsőt 3600 g-mal simán szültem. A 2. és 3. császáros volt,mert ők még nagyobbak voltak és nem csúsztak lejjebb Az ő súlyuk 4015 g és 4600 g volt.
2014. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is uterus bicornis-os a méhem. Kisfiúnk simán összejött? 39.héten született 3450grammal, császárral. Farfekvés miatt. A dokim az elején közölte, hogy számítsunk a császárra, hát igaza lett.
2019. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!