Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon korai 23...

Szerintetek nagyon korai 23 hetes terhesen bevásárolni a babának?

Figyelt kérdés
A férjem heti 6 napot dolgozik reggeltől estig, most viszont egy hétre el tud jönni szabadságra. Így lenne lehetőségünk körbenézni, és megvenni a babakelengye nagy részét úgy, hogy nem kellene kapkodnunk a boltok zárása miatt. De felmerült bennem a kérdés, nem mintha babonás lennék: nem túl korai ez még?
2010. szept. 20. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem,most még nincs nagy pocakod sem,igy könnyebb,hajrá!
2010. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem korai nyugodtan vásároljatok.

Ha szeretnétek még babát akkor a nagyobb befektetéseknek számitót tárgyakat pl. babakocsi meg pihenőszék, hordozó autósülés uniszex szinben vegyétek meg.


Jó vásárlást!!!

2010. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 23 hetesen szinte már minden megvolt...óriási könnyebbség volt hogy nem hatalmas pocakkal kell járnom a várost, és nyugodtan várhattam a babát.

Egyébként erre a dologra nincs olyan hogy korai, meg késői - a te terhességed, a te gyereked, akkor vásárolsz amikor akarsz! Erre nincs szabály, hogy ki mikor vásárol. Aki babonás, az természetesen vásároljon, mire és miért is kéne várnia??


Én úgy váásolrgattam hogyha valami megtetszett vagy nagyon jó áron volt, hát megvettem akárhány hetes is voltam. Eszembe nem jutott volna halasztgatni csak mert a neten Julcsi és Gizi azt írják jaj ne ez még korai...miért lenne korai? A fő hogy meglegyen minden mire a baba jön, de hogy mikor, azt mindig a leendő anyuka dönti el.


Jó babavárást és könnyű szülést Neked!

2 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, úgy akartam írni hogy "aki nem babonás", annak miért kéne várnia?
2010. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nagyon szépen köszönöm! Én is így látom, csak most egy kicsit elbizonytalanodtam. Nem is értem, hogy miért, mert úgysem lesz baj!
2010. szept. 20. 12:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó vásárlást!

Jobb most, mint télen a beteges időszakban nagy tömegben shoppingolni.

Én kaptam nagyon sok mindent, még az előtt, hogy terhes lettem volna. Így csak elő kellett venni.

Most a 2. babával vagyok terhes, akinek már vettem 1-2 apróságot leárava, pedig még csak 6 hetes terhes voltam akkor. De olyan jól esett!

2010. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy írtad, így kell hozzáállni! Úgyis minden ok. lesz!
2010. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok mindannyian, köszönöm a gyors válaszokat!!! Túlvagyok egy méhlepény mintavételen, tökéletes az eredmény, úgyhogy tényleg nem is értem, miért voltak kétségeim. Mégegyszer köszönöm!
2010. szept. 20. 12:45
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Vásárolj nyugodtan. Julcsi
2010. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Vásárolj nyugodtan! Gizi
2010. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!