Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon korai 23...

Szerintetek nagyon korai 23 hetes terhesen bevásárolni a babának?

Figyelt kérdés
A férjem heti 6 napot dolgozik reggeltől estig, most viszont egy hétre el tud jönni szabadságra. Így lenne lehetőségünk körbenézni, és megvenni a babakelengye nagy részét úgy, hogy nem kellene kapkodnunk a boltok zárása miatt. De felmerült bennem a kérdés, nem mintha babonás lennék: nem túl korai ez még?
2010. szept. 20. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi 20 hetesek vagyunk, de már nagyjából minden be van szerezve, vagy legalábbis megrendelve. 1-2 héten belül leszállítják a babakocsit is, kiságyat is. Apróságok beszerzése is már nagyjából megtörtént.


boldog babavárást és jó vásárlást:)

2010. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vásároljatok! És rendezzétek is be a szobát! Most még bírod, később nagyon nehéz lesz....

Jó vásárlást!

2010. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, vasaroljatok nyugodtan, ha szeretned. Te dontod el, nem mas.

Az mondjuk relativ, hogy kinek mikor jobb bevasarolni, en peldaul egyik terhessegem alatt sem ereztem sok hajlandosagot a vasarlasra, inkabb racionalis voltam (mint egyebkent is vasarlasnal). Neten nezelodtem, osszeirtam, hogy mire van szukseg, mennyibe kerul es hol, havonta tettem felre penzt es 34 hetesen ket nap alatt kellemes kirandulassal osszekotve megvettunk mindent. Tel volt, nem volt faraszto nagy pocakkal sem nekem, masodik gyereknel ugyanigy tettunk. (Igaz, akkor mar alig kellett venni valamit.)

2010. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mi sem egyszerre akarunk megvenni mindent,csak most itt a lehetőség, hogy közösen, nyugodtan nézelődhessünk. Aztán ami kimarad, azt ráérek még pótolni. Köszönöm!!!
2010. szept. 21. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!