Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogalmazzam meg, hogy...

Hogy fogalmazzam meg, hogy miért nem szeretnék tovább a munkahelyre bejárni a főnökömnek írásba?

Figyelt kérdés

A belső méhszáj elkezdett nyílni, tölcséresedés látható, most stagnál a 25. Héten, de ez miatt szeretnék 1 hónap múlva már nem bejárni.


Szerettem volna a főnökömmel (aki nő) megbeszélni személyesen, de csak azért se tette lehetővé, elment nyári szabira és emailben várja a választ, mert a dátumot megírtam neki. Kéri h gondoljan át, hogy október eleje-közepéig maradjak


2022. aug. 10. 08:41
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Visszajött szabiról a helyettesem, aki majd a helyemre is fog ülni, mutatta mit írt neki a főnököm miután leírtam ezt neki: hogy én teljesen tönkretettem a szabijat meg ilyeneket. Milyen kedves ember…
2022. aug. 15. 19:06
 32/35 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér
2022. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ha nem szeretném átadni a feladatokat legszívesebben már most elmennék táppénzre, csináljon amit akar, csak nem szeretnék kiszúrni a kollégámmal
2022. aug. 15. 19:18
 34/35 anonim ***** válasza:

Úristen, ez ugyanolyannak tűnik mint az én főnököm…

Én már táppénzen vagyok egy ideje, ő maga mondta hogy menjek minél előbb, aztán meg a kollégáimnak azt mondja azóta is, hogy én sz*rban hagytam az egész céget, meg nem is csinàltam meg semmit, mielőtt elmentem volna.

Namármost, másfél nappal azelőtt mondta hogy oké akkor akkortól ne jöjjek többet, mint ahogy az aktuàlis lett volna, tehát megcsináltam amiket tudtam a maradék időben, de ennyire futotta.

Én semmiképp sem fogok ide visszamenni soha többet, de ha neked van lehetőséged más részlegre kerülni később, akkor az tök jó.

2022. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne, bár elég sz.r érzés úgy elmenni, hogy szeretem is alapból a munkám, meg mindenki mást ott, de egy ilyen felettes miatt ide már nem igazán jöhetek vissza
2022. aug. 15. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!