Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek én valahogy utana...

Ennek én valahogy utana tudnék járni?

Figyelt kérdés

13évig együtt voltam a feleségemmel. Nagykb megromlott a kapcsolat részemről. 10évig én tartottam el, birka voltam. Hiába kértem, menjen dolgozni, nem ment. Iszonyú sokat hízott. A napokban a 150kilót is eléri, mikor megismertem 70kg volt. Nem dolgozott mégis szorta a pénzt.


8 éve babát akartunk, nem jött össze. 6éve lett terhes, de nagyon hamar el is vetélt. Azóta nem jön össze. Orvostól orvosig jártunk, semmit nem találtak. Neki annyit mondtak, diéta és sport. Mert a túlsúly miatt pajzsmirigy baja lett, illetve a cukra sem volt jó. Tett rá, csak hízott tovább.


Én megismertem valakit, akibe beleszerettem. Feleségemmel külön mentünk, 2 hónapja az új barátnőmmel vagyok


2 hónapja a feleségem kezdte, hogy ne hagyjam el, terhes.


Hozott 1 3 oldalas papírt, de se egy pecsét, se semmi, csak hogs gratulálunk kismama, meg hogy apuka is vizsgáltassa ki magát.


Megbeszéltük, együtt elmegyünk ultrahangra. Aznap pont rosszul lett, így nem mentünk.


Azota folyamat irogat, hogy ilyen vizsgálaton volt, olyan vizsgálatra kell mennie.


Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol


Nekem ez a levél is nagyon bűzlik.


Szóval én, mint a még hivatalosan férje nem tudnék ennek utána járni? Mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez.


2022. szept. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%

Hivatalosan nem adhatnak ki neked információt az állapotáról.

Ha ismwred az ügyfélkapu adatait, tajszámot, meg tudod nézni az eeszt-n a leleteit

2022. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legkésőbb tavasszal kiderül 🤷🏼‍♀️. Amúgy nem hiszem, hogy kiadnak bármi infót csak úgy, max elmehettek egy magándokihoz, hogy nézze meg. (Mondjuk azt nem értem, milyen orvosi papír az amin az van, hogy gratulálunk kimama. Három gyerekem van, soha sehol nem írtak ilyet. Szóban gratulált a doki, de papírra ilyet sose írtak)
2022. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

A “gratulálok, kismama” papír tuti kamu. Az ambuláns lap is lehet az, úgyhogy nehéz ügy.

Így akar vajon visszaszerezni, hogy azt mondja, terhes, aztán majd egyszer csak elvetél, és azt gondolja, utána már vele maradsz?


Mondd meg neki, hogy a következő vizsgálaton ott akarsz lenni te is, ne csak papírokat küldözgessen.

Én sztk-ba járok nőgyógyászhoz, de még ott is beengedik az apukákat.

2022. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónapja mondta, hogy terhes, és most lett ambuláns lap, hogy megállapítottak a terhesseget, de még nincs szívhang, akkor ez vagy masvalaki papirja, vag egy kb 6 hetes terhesség, ami ezek szerint másé. Terhesseg alatt is lehet apasági tesztet csinaltatni, csak drágább és bonyolultabb, mint szülés után. Ha tényleg terhes, mivel hazasok vagytok, apasági vélelem van feléd, tehát a te nevedet kapná. De inkább azt gondolom, hogy kétségbeesett kamu.
2022. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

“Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol”


És mikori keltezésű ez a papír és mikor volt az utolsó menstruáció? Mert ha két hónapja mondja, hogy terhes, de szívhang nincs, akkor nem értem milyen terhességet igazol az orvos. Szívhang már 6 hetesen, tehát az utolsó menzesz után kb 4-5 héttel kell hogy legyen.

2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
83%
Halihó! Takard ki a személyi adatait, a naplószámot, mindent amivel be lehetne azonosítani és tedd fel a leletet, és meg mondom igazi e vagy sem. Főorvos mellett vagyok adminisztrátor.
2022. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

09.13án keltezték. Utolsó menstruációra az van írva, hogy juli 8.

Illetve van egy olyan, hogy grav.s. ezt a terhesség korának talaltam a neten, ide 8+2volt írva.

2022. szept. 14. 10:06
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen már mindenképp kellene lennie szívhangnak. Szóval vagy nem élő terhesség, vagy ha később fogant, akkor nem te vagy az apa. De én az előbbire tippelnék, ha amúgy a ciklusa rendben van. Vagy kamu a papír, de akkor nem értem miért olyat küldött, amin az szerepel, hogy nincs szívhang.
2022. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy pedig az utolsó menzesz alapján már 9+6 kellene legyen.
2022. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%
Kettes vagyok. Vidd el magándokihoz. Vagy a papír kamu vagy valami sántít. 8+ hetesen ha nincs szívhang nem egy hónap múlvára hívnak vissza (amikor már a 12hetes genetikai uh-t kéne), hanem 1-2hét, mert ha addig se lesz szívhang már nem is lesz. Ha júli 8 volt az utolsó menzesz arra kb 2-3hétre fogant (ha van), akkor még egyáltalán együtt vtatok? Július közepén végén?
2022. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!