Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek én valahogy utana...

Ennek én valahogy utana tudnék járni?

Figyelt kérdés

13évig együtt voltam a feleségemmel. Nagykb megromlott a kapcsolat részemről. 10évig én tartottam el, birka voltam. Hiába kértem, menjen dolgozni, nem ment. Iszonyú sokat hízott. A napokban a 150kilót is eléri, mikor megismertem 70kg volt. Nem dolgozott mégis szorta a pénzt.


8 éve babát akartunk, nem jött össze. 6éve lett terhes, de nagyon hamar el is vetélt. Azóta nem jön össze. Orvostól orvosig jártunk, semmit nem találtak. Neki annyit mondtak, diéta és sport. Mert a túlsúly miatt pajzsmirigy baja lett, illetve a cukra sem volt jó. Tett rá, csak hízott tovább.


Én megismertem valakit, akibe beleszerettem. Feleségemmel külön mentünk, 2 hónapja az új barátnőmmel vagyok


2 hónapja a feleségem kezdte, hogy ne hagyjam el, terhes.


Hozott 1 3 oldalas papírt, de se egy pecsét, se semmi, csak hogs gratulálunk kismama, meg hogy apuka is vizsgáltassa ki magát.


Megbeszéltük, együtt elmegyünk ultrahangra. Aznap pont rosszul lett, így nem mentünk.


Azota folyamat irogat, hogy ilyen vizsgálaton volt, olyan vizsgálatra kell mennie.


Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol


Nekem ez a levél is nagyon bűzlik.


Szóval én, mint a még hivatalosan férje nem tudnék ennek utána járni? Mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez.


2022. szept. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Július legelején voltunk utoljára együtt. De mar akkor sem tudtam elélvezni, mert annyira nem vonzódtam már hozzá.

Azt, hogy mástól legyen terhes, kizártnak tartanám.


Hugommal beszéltem most, ő is azt mondta, hogy amikor neki nem volt még szívhang, hetente visszahívták. Nem 1 hónap múlva.


Én felajánlottam már egy közös orvos látogatást. Bele is ment, de le is mondta utana arra hivatkozva, hogy rosszul van


Emellett mondott olyat is, hogy mentő vitte kórházba, mert rosszul volt. X településen van most az anyjáéknál. X település Y váeoshoz tartozik, az 20km. De őt megis Z városba vitte a mentő, 40km-re, mert a mentősök megkérdezték hova vigyék, ő meg mondta, hogy Y városba nem akar mert sok az ismerös ott, igy egyből a mentős Z város fele ment.



Van papírja, az a 3 oldalas Z varosi kórházból. Utana jött azzal, hogy Budapesten volt magánklinikán. Ez a papír pedig egy 4.város kórházából van...egyik sem az, ahova tartozik lakóhely szerint.

2022. szept. 14. 10:24
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig kettes vagyok. Akkor válasszon: elmentek együtt uh-ra, hogy biztos legyél benne, hogy tényleg terhes (és akkor fogant amikor vele voltál), ha igen vállalod a gyerekel járó dolgokat, de nem mész vissza. Ha nem akkor szülés után találkoztok a bíroságon és kérsz apasági tesztet (márha terhes), ha a tied vállalod a felelősséget és a kötelezetségeket a gyerek után, de hozzá akkor sem mész vissza 🤷🏼‍♀️. Ha kamu úgyis kiderül.
2022. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, nem terhes. Kérj egy ultrahang felvételt, egy kismamának aki ennyi ideje babát akar biztos van. Vagy egy fotót a védőnői kiskönyvéről. Ha nincs neki, akkor értesítsen ha lesz. Ne foglalkozz vele, csak próbálkozik.

Esetleg felhívhatod az anyját, testvérét, barátnőjét hogy ezt mondta neked, és aggódsz érte hogy megzavarodott.

2022. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
Kész röhej. 1: olyat nem írnak a papírra, hogy gratulálunk kismama, olyat meg főleg nem hogy apuka is vizsgáltassa ki magát. 2: Pláne akkor nem gratulálnak a kismamának, ha még nem bizonyított az élő terhesség (szívhang). Valószínűleg nem egy agytröszt a feleséged. (Micsoda meglepő állítás.)
2022. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

Képet állítólag sosem kapott. Meg kiskönyve sincs, mert a védőnő meg nem fogadta amíg nem rendeződik, hovy hol lakik állítólag.

(Ugye nálam lakott, ide volt bejelentve. De most elköltözőtt az anyjáékhoz).


En már mondtamnneki nem 1x, hogy ha valóban terhes sem fogok már visszamenni hozzá. Gyerektartást fizetem, amit muszáj, illetve mivel házasok vagyunk még, a nevemet adom hozzá. Ennél többet nem teszek.


Az anyjának tesójának hiába szolok. Ők az értelmi szerzők szerintem

2022. szept. 14. 10:49
 16/61 anonim ***** válasza:
97%
Akkor csináljon előtted egy terhességi tesztet, arra nem lehet semmi kifogása.
2022. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
94%
2022ben olyan kórház már nem láthatja el, ahová nem lakcím szerint tartozik. Az, hogy neki 4 különböző városi kórházból van papírja, bizonyítja, hogy egyik sem az övé. Netről szedte vagy ő írta. A mentő meg nem taxi, hogy odavigye, ahová menni akar, pláne nem 40 kmre... Ha július elején voltatok együtt utoljára és neki július 8-án még volt menstruációja, akkor megintcsak nem lehet terhes, tőled egészen biztosan nem. Szerintem azt hitte, hogy majd az első kamu dumára visszamész hozzá és majd akkor gyorsan teherbeejteti magát veled, vagy megjátszik egy korai vetélést. 100% hogy tőled nem terhes (Szerintem mástól sem). Türelem és ki fog derülni.
2022. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
92%
Khm... Amig nem élő a terhesség (nincs szívhang) nem küldik a védőnöhöz, akkor kap kiskönyvet ha élő embrió van és megtartja. Amiatt meg nem küldik el onnan, amig nem rendeződik a cím, a tartozkodási helyhez tartozó védőnőnél kell jelentkezni, ahol életvitel szerűen lakik valaki, mert ott fogják gondozni.
2022. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

Azt hogy tudom megnézni, hogy területileg melyik kórházhoz tartozik?

Illetve ezt lakcím vagy tartózkodás szerint nézik?

2022. szept. 14. 11:23
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kamu, kezeld is igy a sztorit. De egyebkent meg mar nem mindegy? Nem a gyerek miatt kell egyutt maradni, sot, szigoruan tilos is, az semmit nem segit! Valj el es kesz, tegyel pontot az ugy vegere.


Utolso menstruaciom julius 8 volt, most vagyok 9 hetes es 4 napos. Szivhang van, illetve mar uh kepem is van, bar nyilvan azalapjan lehetne egy bebi delfin is, nem hasonlit babara, de tokmindegy, mert van.

2022. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!