Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek én valahogy utana...

Ennek én valahogy utana tudnék járni?

Figyelt kérdés

13évig együtt voltam a feleségemmel. Nagykb megromlott a kapcsolat részemről. 10évig én tartottam el, birka voltam. Hiába kértem, menjen dolgozni, nem ment. Iszonyú sokat hízott. A napokban a 150kilót is eléri, mikor megismertem 70kg volt. Nem dolgozott mégis szorta a pénzt.


8 éve babát akartunk, nem jött össze. 6éve lett terhes, de nagyon hamar el is vetélt. Azóta nem jön össze. Orvostól orvosig jártunk, semmit nem találtak. Neki annyit mondtak, diéta és sport. Mert a túlsúly miatt pajzsmirigy baja lett, illetve a cukra sem volt jó. Tett rá, csak hízott tovább.


Én megismertem valakit, akibe beleszerettem. Feleségemmel külön mentünk, 2 hónapja az új barátnőmmel vagyok


2 hónapja a feleségem kezdte, hogy ne hagyjam el, terhes.


Hozott 1 3 oldalas papírt, de se egy pecsét, se semmi, csak hogs gratulálunk kismama, meg hogy apuka is vizsgáltassa ki magát.


Megbeszéltük, együtt elmegyünk ultrahangra. Aznap pont rosszul lett, így nem mentünk.


Azota folyamat irogat, hogy ilyen vizsgálaton volt, olyan vizsgálatra kell mennie.


Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol


Nekem ez a levél is nagyon bűzlik.


Szóval én, mint a még hivatalosan férje nem tudnék ennek utána járni? Mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez.


2022. szept. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

"Emellett mondott olyat is, hogy mentő vitte kórházba, mert rosszul volt. X településen van most az anyjáéknál. X település Y váeoshoz tartozik, az 20km. De őt megis Z városba vitte a mentő, 40km-re, mert a mentősök megkérdezték hova vigyék, ő meg mondta, hogy Y városba nem akar mert sok az ismerös ott, igy egyből a mentős Z város fele ment."



Ez már önmagában kamu. A mentő nem taxiszolgálat, hogy oda viszik, ahova kéri.

A legközelebbi helyre viszi, ahol ellátást kap, ha tetszik, ha nem.

Talán a kamu ambuláns lapjához direkt a másik kórházét használta, hátha a közelebbinél meg tudnád pl. ott dolgozó ismerőstől kérdezni, hogy járt-e ott, és lebukhat.

2022. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
89%
A nejed talán a Holtodiglan könyvből/filmből vette az inspirációt ehhez, bár nem sikerült olyan profin kiviteleznie, mint az abban szereplő Amynek.
2022. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
8 hetessn nekem sem volt szívhang, missed ab lett belőle, nem hogy még gratulàlgatott volna az orvos. Ilyet amúgy sem írnak semmilyen lapra, ahogy azt sem, hogy apuka vizsgàltassa ki magát. Mi a fenének kéne? Max ha nem jön a baba, és mind2 fél elmegy kivizsgâlàsra. Szóval a papír része tuti kamu. Ahogy a mentő sem kérésre viszi ide-oda, hanem ahova tartozik.
2022. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nekem július 02. volt az utolsó menstruációm, augusztus 25-én 7 hetesen 4 naposan voltam ultrahangon, és volt szívhang. Tegnap voltam ultrahangon, akkor voltam 10+3. Szerintem valami sántít a dologban...
2022. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapuja, a tajszámával meg tudod nézni az orvosi eseménykatalógust az EESZT felületén. Ehhez tudnod kell az ügyfélkapu bejelentkezéshez használt felhasználónevet és jelszót, illetve a tajszámot.
2022. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 NTBS ***** válasza:
100%
Elviszed egy magánorvoshoz. A baba szívhangra hivatkozva. Ha nem megy akkor nem terhes. Ha pedig elmegy ott megmondják egyből. A papírok egy része kamu.
2022. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerubben? Veszel 1 digitális tesztet, oda mész hozzá és előtted pisiljen rá a tesztre...ott nincs az h talán van második csík.. Gratulálok kismama. Ez jó 🤣 sose láttam ilyet...
2022. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írj, hogy mi lett ebből a sztoriból, szerintem sokunkat érdekel.
2022. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%

30 hetes kismama vagyok pár vizsgálaton/ultrahangon voltam már de egyik ambuláns lapra sem írtak olyat, hogy “gratulálok kismama”. 7 hetesen amikor látható volt a szív működés gratulált szóban az orvosom és ennyi. Férjem is elég sok vizsgálatra elkísért már de egyszer sem merült fel olyasmi, hogy bármiért kikéne vizsgáltatnia magát. Mégis mi okból kéne ha egyszer összejött a baba? Azért esetleg mert nincs szívhang nem fogják kivizsgálni a férfit, mert semmi köze hozzá sajnos bárkinél megeshet. Nem is értem ezeket a leleteket.

Nem hinném hogy egy percig is foglalkoznod kéne ezzel a témával, mert nincs mivel.

2022. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy kamu. Egészségügyi dolgozó vagyok, a mentő oda viszi, ahova területileg illetékes, vagy oda, ahol éppen rosszul lett, tehát feltalálási hely szerint, de semmiképp nem kívánságra. 9-10 hetes terhesnek kellene lennie, ha ilyenkor nincs szívhang, akkor már nem is lesz, de egészen biztos, hogy nem egy hónap múlva kellene mennie.
2022. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!