Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek én valahogy utana...

Ennek én valahogy utana tudnék járni?

Figyelt kérdés

13évig együtt voltam a feleségemmel. Nagykb megromlott a kapcsolat részemről. 10évig én tartottam el, birka voltam. Hiába kértem, menjen dolgozni, nem ment. Iszonyú sokat hízott. A napokban a 150kilót is eléri, mikor megismertem 70kg volt. Nem dolgozott mégis szorta a pénzt.


8 éve babát akartunk, nem jött össze. 6éve lett terhes, de nagyon hamar el is vetélt. Azóta nem jön össze. Orvostól orvosig jártunk, semmit nem találtak. Neki annyit mondtak, diéta és sport. Mert a túlsúly miatt pajzsmirigy baja lett, illetve a cukra sem volt jó. Tett rá, csak hízott tovább.


Én megismertem valakit, akibe beleszerettem. Feleségemmel külön mentünk, 2 hónapja az új barátnőmmel vagyok


2 hónapja a feleségem kezdte, hogy ne hagyjam el, terhes.


Hozott 1 3 oldalas papírt, de se egy pecsét, se semmi, csak hogs gratulálunk kismama, meg hogy apuka is vizsgáltassa ki magát.


Megbeszéltük, együtt elmegyünk ultrahangra. Aznap pont rosszul lett, így nem mentünk.


Azota folyamat irogat, hogy ilyen vizsgálaton volt, olyan vizsgálatra kell mennie.


Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol


Nekem ez a levél is nagyon bűzlik.


Szóval én, mint a még hivatalosan férje nem tudnék ennek utána járni? Mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez.


2022. szept. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Ja és hozzáteszem, ugye irtam, felvettük a babavárót. Mondtam, hogy mivel a 12.hetet túllépte, innen mindegy mi a magzat sorsa, beleszamít a hitelbe. Menjünk be a bankba és igazoljuk le.


Hát ő volt ügyvédnél, és az ügyvéd felvilágosította, csak az élő magzat számít bele, így ő semmilyen hivatalos papírt nem tud adni nekem. Mert visszaélnék vele

2022. nov. 6. 18:37
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ebbe keveredtél. Sajnos nem biztos, hogy le fog állni. Ezzel akár bajba is keverhet, ronthatja a jó hiredet. Őszintén szólva én innentől csak ügyvéden keresztül kommunikálnék vele, és a talalkozasokra is ügyvéddel mennék.

Nyilvanvaló, hogy arra megy ki az egész, hogy miattad kell elvetetni a nemlétező magzatot. Kíváncsi vagyok, ha belemész, hogy elmentek a bíróságra, akkor mivel állt volna elő. Vagyis nem is annyira vagyok kíváncsi. Rémisztő.

2022. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban lenne a helye ennek a dilisnek...
2022. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csinálnak abortuszt, mert nem fejlődik a magzat, csak ha elhalt vagy vmi fejlődési rendellenessége van.

Az abortusz miatt nem kell bíróságra menni. Nem ők adnak rá engedélyt.

Szülésznőként ezekkel a dolgokkal eléggé tisztában vagyok.

A feleséged sosem volt terhes.

2022. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
A Babaváró kapcsán annyit fűznék hozzá, hogy a 12. hetet betöltött, majd később elhalt magzat akkor számítana teljesített gyereknek, ha az elhalása előtt, még élő terhességként le lett volna igazolva a bankban, a bemutatott kiskönyvvel, benne a szülés várható idejével. De mindenképp csak 12. hét után lehetséges leigazolni, előbb nem.
2022. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazából mivel meg vagyok győződve, hogy semmilyen gyerek nincs, így simán csak bedobtam neki. Hogy mi a reakció.

Nem jartam utána valóban.

2022. nov. 6. 19:27
 57/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk downos baba volt 14.héten volt abortusz, az orvosi papírok kellettek csak a bankban, de ezt csak akkor fogadják el ha 12.héten leadod a dokumentumokat, hogy van egy 12 hetet betöltött élő magzatod.
2022. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy mentális beteg. Azon csodálkozom az új párodat még nem kezdte el zaklatni.

19 hetes terhes vagyok , ilyen nincs amiket ő összehord.

2022. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki, vége a történetnek 😅

Vasárnap egy kerti partyn voltunk. Képes volt oda lejönni a semmiből és jelenetet rendezni. Hétfőn pedig hozzánk állított be.


Tegnap állitólag reggel rosszul érezte magát, 2 óra fele elkezdett vérezni, bement a kórházba. Megműtötték, elvették a gyereket. Este pesig már otthon aludt a saját ágyában

2022. nov. 16. 17:18
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Milyen meglepő, hogy az lett a vége, hogy elvetélt 😃 Bár ezek után én a helyedben nem lennék teljesen nyugodt, hogy nem talál ki valami mást amivel zaklathat titeket.
2022. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!