Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek én valahogy utana...

Ennek én valahogy utana tudnék járni?

Figyelt kérdés

13évig együtt voltam a feleségemmel. Nagykb megromlott a kapcsolat részemről. 10évig én tartottam el, birka voltam. Hiába kértem, menjen dolgozni, nem ment. Iszonyú sokat hízott. A napokban a 150kilót is eléri, mikor megismertem 70kg volt. Nem dolgozott mégis szorta a pénzt.


8 éve babát akartunk, nem jött össze. 6éve lett terhes, de nagyon hamar el is vetélt. Azóta nem jön össze. Orvostól orvosig jártunk, semmit nem találtak. Neki annyit mondtak, diéta és sport. Mert a túlsúly miatt pajzsmirigy baja lett, illetve a cukra sem volt jó. Tett rá, csak hízott tovább.


Én megismertem valakit, akibe beleszerettem. Feleségemmel külön mentünk, 2 hónapja az új barátnőmmel vagyok


2 hónapja a feleségem kezdte, hogy ne hagyjam el, terhes.


Hozott 1 3 oldalas papírt, de se egy pecsét, se semmi, csak hogs gratulálunk kismama, meg hogy apuka is vizsgáltassa ki magát.


Megbeszéltük, együtt elmegyünk ultrahangra. Aznap pont rosszul lett, így nem mentünk.


Azota folyamat irogat, hogy ilyen vizsgálaton volt, olyan vizsgálatra kell mennie.


Tegnap küldött egy ujabb orvosi papírt. Ambuláns lap, rajta az utolsó menstruációja, hogy van pozitív tesztje,a terhesség ideje illetve higy a doki beigazolja a terhességet, de szívhang nincs. 1 hónap mulva kontrol


Nekem ez a levél is nagyon bűzlik.


Szóval én, mint a még hivatalosan férje nem tudnék ennek utána járni? Mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez.


2022. szept. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Hátha érdekel valakit, azota mi történt.


Jeleztem neki, elvinném orvoshoz. Beleegyezett. Majd hirtelen a vizsgálat napján "covidos lett", talalkozni sem akart.


Utolsó próbálkozásként rá 1 hétre elmentem hozzá. Vittem egy tesztet, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. Ramhivta a rendőröket, hogy fenyegetem, verbálisan bántalmazom mikor ő kismama. Nem fog bizpnyítani semmit, majd rájövök, ha gyerektartást kell fizetnem.


Rá 2 napra a postaládámban volt egy levél. Egy a4es papírra egy ultrahang kép nyomtatva. A gyerekünk szivecske felirattal.

Beirtam google-ba, hogs ultrahang képek, kb a 4.ugyan az a kép volt.


Ma van az uj párom születésnapja. Ma reggel az exem kitett egy képet, hogy baby loading 2023. Mellette a szöveg, hogy drága férjem köszönöm neked ezt a csodalatos kisbabát, szerelmünk gyümölcsét.

2022. szept. 29. 11:10
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég… nem terhes ez biztos. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, jobban jársz úgy.
2022. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes, hanem mentális betegsége van..
2022. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő súlyosan mentális beteg. A leírtak alapján teljesen egyértelmű.

Az sem normális, amit veled művel, és láthatóan már teljesen elszakadt a realitástól, hisz most az ismerősöket is belevonta a hazugságába.

Gondolom, majd egyszer csak kitalálja, hogy elvetélt. Bár ezek után azt is el tudom képzelni, hogy folytatja a játékot, talán még x hónap múlva a "szüléshez" is kihívja magára a mentőket.

2022. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Őrült. Elképesztő, hogy azt hiszi, ezzel bármit elér.
2022. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezt még olvasni is kellemetlen. 😄


Nagyon jól tetted, hogy megszabadultál tőle. Én is csak azt tudom javasolni, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, amint lehet.

2022. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
62%

Én írtam hogy vigyél oda tesztet és előtted csinálja meg.

Amúgy ő hol lakik? Saját közös ház?

Kiderul 9 hónap múlva hogy terhes volt-e az 100%😅 ha csak véletlen elnem "vétel".

Amúgy lehet bemennek a kórházba ahol elvileg jár és nagyon boci szemekkel elmondanam a helyzetem hátha csak annyit mondananak hogy járt-e bent. Vagy csak annyit h terhes - e. Nőként írom hogy tiszta szégyen amit csinál... Ha terhes is lenne.. Min változtatna? Nem mennél vissza hozzá, csak lenne egy gyereked akire fizetni kéne a pénzt. Tényleg nem tudom mit hisz az ilyen.

Jaj amúgy tudud mi jutott eszembe?

Ha van eeszt-je lépj be. Ott minden orvosi papírja fent van.

2022. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

37#

Ő visszaköltözött a szüleihez. A ház az enyém. Az en nevemen van kizárolag, az én szülői házam.

Én már közöltem vele az első papir után, hogy ha valoban is terhes, rám a gyerektartáson kívül ne számítson. Nem fog semmilyen körülmények közt visszaköltözni.


Hívtam a kórházat, orvosi titoktartás miatt annyit sem mondhatnak, hogy járt-e ott.


Az ügyfélkapuja adatait megváltoztatta. Próbáltam.

2022. szept. 29. 18:10
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem terhes
2022. szept. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
14%

37 vagyok.

Akkor bebattyogsz a rendőrségre, vagy a bíróságra. Majd ők kötelezik hogy csináljon tesztet /menjen el orvoshoz. Hány hetes is (elvileg?) ha 12 hét után van mit mond? Meghalt a gyerek? És letölt egy hamisat valahonnan vagy mi? Elmebeteg ne haragudj.

Vagy : (nem túl becsületes de itt már semmi sem az) menj be a hivatalba, hamisíts alá egy papírt hogy megvaltozzon az eeszt-je. Új pinkodot kérj. (bocsi hajnali 3 van, hülyén fogalmazok már 😂) email címebe belépni?

És ne hívd, hanem menj be! Személyesen...

Megint ötletem támadt.

Mi lenne ha bemennel a kórházba a rendelesre mintha receptért mennél? Tudod... Jonapot kívánok jöttem Kovács Margit receptjéert. A X hetes várandós feleségem beszélt az orvossal. Kicsit légy erőszakos hogy de hát ide jár. Aztán valószínű elszoljak magukat hogy itt sosem járt a Margit,vagy legalábbis terhesen nem. És akkor te mond azt h felhivod a feleséged,majd gyere el onnan.

Tudom csúnya húzás, de ezek után már semmi sem csúnya.

2022. szept. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!