Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyukák kérdés?

Fiatal anyukák kérdés?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, albérletben élek a párommal. Én bármennyire is akarnák gyereket, a párom nem szeretne az albérlet miatt.


Fiatal anyukák ti "hova" szültetek? Albérlet? Saját lakás?

Hány évesek voltatok?

Nehéz volt "megélni"?

Könnyen előteremtettétek a babának a dolgokat? (szülés előtt, babaágyat stb)


Illetve mindenféle tapasztalat érdekel.


2022. nov. 29. 10:46
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon elkanyarodtuk a kérdéstől!! Már lassan szinte a személyes adataim kérdezitek meg :) Én személy szerint NEM fogom leírni az biztos, hogy milyen szakmáim vannak. De csak hogy elhigyjétek, hogy lehet annyi, van egy csaj tiktokon, "odettbernath". Ő neki is van ennyi szakmája 20évesen!! Ő el is mondja milyen van :)


A munkahelyem meg szintén nek írnám le, ha esetleg nem gond :D mivel NEM ez volt a kérdés!!! Hogy mit gondoltok a munkámról.

Leírtam, válaszoltam sok mindenre. (az ember a kisujját nyújtja egész karja kell :D) az hogy nem hiszitek el,ez van.


#39 Mindenki maga dönti ezt el. 16évesen nem éreztem korainak :) ez van.


+1 nem a szakmám miatt keresek egyébként ennyit :)



DE KÉRLEK ezt fejezzük már be. NEM ÉN VAGYOK A TÉMA ÉS NEM VESZEKEDNI SZERETNÉK!!!


SZÓVAL MÉGEGYSZER


25 alatt szültél? Gyere meséld el hogy ment és kérlek válaszolj a kérdéseimre, ha szeretnél! :)



Nem szültél? AKKOR kérlek távozz, mert ez a kérdés NEM neked szól! Kösziii :)

2022. nov. 29. 20:38
 42/42 anonim ***** válasza:
67%

Sógornőm 18 évesen szült most 26 és 2 gyermeke van

Időközben lett házuk is ők is albiba vittek haza a kisfiukat.Most azt mondja így csinálná mégegyszer fiatal nagymama lesz :)

Nehéz volt de kinek nem az?1 fizuból megoldottak mindent és megvolt a babának mindene :)

Ha a párod is szeretné én szurkolok :)

2022. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!