Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védönő vagyok és szivesen...

Védönő vagyok és szivesen segítek olyan témában amit esetleg nem tudsz vagy elfelejtetted megkérdezni az orvosodat. Van kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Kedves 14:06-os.nem ajánlanám még neked 4 hét után a hasizom gyakorlatokat,ha jól érzed magad akkor sem.Pihenj még inkább egy kicsit és várd meg a 6 hetes kontrollt,majd konzultálj a nödokiddal,hogy tornázhatsz e.Minden jót!
2010. okt. 1. 14:20
 12/70 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás miatt.Neked most ez a legfontosabb?Az is baj ha esetleg próbálok segíteni egy-két anyukának?NEHARAGUDJ!!Én is itthon vagyok a kisfiammal és most alszik gondóltam hátha segíthetek.De látom nem így van.
2010. okt. 1. 14:24
 14/70 A kérdező kommentje:
Kedves 14:07-es.Nyugodtan fürdetsd meg a babádat ahogy neked jól esik.Egy kis víz nem árt a köldökcsonknak de arra figyelj oda,hogy tötülközésnél óvatosan itasd fel a vzet.Én az alkoholt javasólnám csak amit a gyerekorvos fog vagy írt fel.A köldök szárító hintöpor nem az igazi.
2010. okt. 1. 14:27
 15/70 anonim ***** válasza:

Szobacicától lehet toxoplazma fertőzést kapni?

Idős cica, macskatápot eszik.

2. baba

fogékony vagyok

2010. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
14:15-os hogy te milyen bunkó vagy! Bocsánat, de ez kijött belőlem. Hogy milyen emberek vannak! Örülni kellene és hálásnak lenni,hogy valaki önzetlenül felajánlja a segítségét. Egyébként egy anyukán kívül még senki sem köszönte meg a válaszait! Pedig illene!
2010. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Kedves 14.27-es.Ha fertözött a macskád akkor lehet!!Fokozott odafigyelést igényel terhesen hogy nagyon sürün moss kezet és lehetöleg ne te tedd renbe a macska körüli dolgokat.Most egy kicsit hanyagold,ez nem azt jelenti,hogy hozzá sem nyúlhatsz de azért kevesebbet amíg várandós vagy.
2010. okt. 1. 14:34
 18/70 A kérdező kommentje:
Felkelt a kisfiam,ezért megyek de amint tehetem jövök vissza.
2010. okt. 1. 14:36
 19/70 anonim ***** válasza:

14:07-es vagyok!

Nagyon köszönöm a választ!

Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy "jaaaj, nem érheti víz", de megnyugtattál. :)

Még csak első babámat várom, de már így is rengeteg kérdés felmerült bennem, főleg babaápolással, gondozásal kapcsolatban, amire vagy kapok megnyugtató választ, vagy nem, és tovább kutatok a válasz után.

Örülök, hogy itt vagy! Többet segítesz rossz helyesírással is, mintha tökéletesen írnál, de hülyeséget. Megjegyezném, a párom mérnök, szintén gyatra írással. De ettől még kiváló szakember, sőt, rendkívüli ember. A parasztokkal nem kell törődni. :)

2010. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:

Szia! De jo hogy itt vagy! En külön örülök, mert külföldön elek es nincs vedönöi szolgalat!

34+4 hetes vagyok. Kisfiunk lesz, hogy apoljam a kukacat, mikortol lehet huzogatni a bört? Mert mindenhol mast olvasok. Hŕny fokos vizben ill. szobŕban kell fürdetni, majd altatni? Köszönöm a valaszt!

Sylvi

2010. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!