Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védönő vagyok és szivesen...

Védönő vagyok és szivesen segítek olyan témában amit esetleg nem tudsz vagy elfelejtetted megkérdezni az orvosodat. Van kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
nekem is lenne egy kerdesem, orulok hogy van itt vedono. szoval most 39hetes vagyok, minden ok, leszamitva, hogy az inyemet nagyon megviselte a terhesseg, a fogorvos azt mondta addig a fogkovet sem szedheti le, amig nem jon helyre az inyem, szoptatas alatt szedhetek ilyen inyerosito vitamint, mint pl. a vitine, vagy mas felek amik kimondottan erre vannak. koszi
2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Kedves 16:16-os.Nekünk is van kutya a lakásban.Soha nem volt semmi bajuk a gyerekeimnek,igaz a kicsi csak 3 hós de a nagy 2 éves és nem volt idáig gond.Nyugodtan tartsatok kutyust,gondolom renbe van rakva mindig és nem hordja be a sarat meg a piszkot a lakásba.Kutatások kimutatták,hogy azoknál a gyerekeknél ritkábban alakúlt ki alergia ahol tartottak valamilyen állatot.Boldog babavárást!
2010. okt. 1. 16:28
 43/70 A kérdező kommentje:
Kedves 16:26-os.Szoptatás alatt nem nagyon ajánlatos szedni ezeket a készítményeket inkább valamilyen homeopátiás szert kéne nézned és nagyon jó a paradontax fogkrém is.Könnyű szülést kívánok.
2010. okt. 1. 16:35
 44/70 A kérdező kommentje:
Legközelebb holnap leszek.Sziasztok
2010. okt. 1. 16:36
 45/70 anonim ***** válasza:
16.26-os vagyok, a paradontax fogkrem semmit sem hasznalt, sot meg rontott a helyzeten, hasznalata utan csak meg jobban fajt es verzett az inyem...ugyhogy abba is hagytam, hasznaltam homeopatias fogkremat is ami elemetileg erre valo, de csak stagnalt a dolog. terhesseg elott is voltak gondok, de az inyerosito vitaminok segitettek, hamar ezert gondoltam hatha hasznalhatom szules utan valamelyiket, hogy ne roszabbodjon a dolog.
2010. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáld még ki a Ratanhia szájvizet.Remélem segít.Ínyerösítö vitamint nem ajánlom míg szoptatsz.
2010. okt. 1. 16:52
 47/70 anonim ***** válasza:
14.48-as voltam, azért köszi! Még pár nap és kiderül!
2010. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Még lehetne egy kérdésem. 1 év körüli babánál lehet fültisztításra használni a gyógyszertárban kapható fültisztító folyadékot, sprayt? Ha igen, melyik márkát?
2010. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
14.50-es voltam,köszönöm szépen a választ!
2010. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
Szia 16:39es. A cserszömörces szajvizet probaltad mar? Nekem jo volt regen, most a colgate plaxot hasznaljuk. Nekem jo inyverzesre, ferjemnek meg szedi le a fogkövet.
2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!