Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védönő vagyok és szivesen...

Védönő vagyok és szivesen segítek olyan témában amit esetleg nem tudsz vagy elfelejtetted megkérdezni az orvosodat. Van kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnapelötti 14:39es kismama vagyok.

Itt a méhnyakat kézzel a méhszajat uh.al vizsgaljak. A méhnyak felig meg van rövidülve, es a belsö mehszaj van kinyilva 5,5mm-re, a többi zart! Hallottal mar ilyenröl? Mennyire veszelyes? Feküdnöm kell, gyogyszert is kaptam. Csak ilyenröl nem talaltam infot!

Köszönö valaszaid!

Sylvi 34+6 h kismama

2010. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Szia.A 35.hét felé nem vészes ha a méhnyak már megvan rövidülve.A kismamák többségénél már ilyenkor megrövidül álltalában.Az,hogy a belsö méhszáj 5,5minimétert nyitva van az sem olyan borzasztó bár nem is a legjobb.Álltalában elöbb a külsö szokott kinyílni.Milyen fajta gyógyszert kaptál és a kiskönyvedben mennyi a méhszáj érték?
2010. okt. 3. 19:41
 63/70 anonim ***** válasza:

En vagyok a külföldi kismama. Loxen a gyogyszer neve,bar szerintem otthon nincs ilyen. Kiskönyv sincs :-) jelöles is maskepp van. De neked hatha mond valamit: papiron az van, hogy tölcseralaku mehszaj, nyitva 01, az uh. meret meg hossziranyban külsö 26,valamennyi mm, közepsö 14,valam. (ezek zartak), belsö keresztbe 5,5mm ez van nyitva. Hat ez az, en nem olvastam meg ilyenröl! Fenyegetö koraszüles miatt, szigoru agynyugalom! Hm? :-)

Sylvi

2010. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Kedves Védőnő.

Mikor mondja egy gyermek tudatosan, hogy "szeretlek anyuci"?

2010. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:
Kedves 21:47-es.Szerintem nincs miért aggódnod.Minden rendben lessz.Nem sokat értettem belölle de amit leírtál nem utal szerintem komolyabb problémára.A 35.hétben meg amúgy sem kell már nagyon aggódni.Persze az lenne a legjobb ha bentmaradna a 40.hétig de ha még egy hetet kibír a babád akkor sem lessz semmi baj.Ilyenkor már majdnem teljesen fejlettek már csak hízogatnak.Minden jót.
2010. okt. 3. 21:59
 66/70 A kérdező kommentje:
Kedves 21:50-es.2 éves korban már mindenféleképpen mondhatja magától,hogy szeretlek és komolyan is gondolhatja.Minden gyermek más és más de ebben a kórban már bíztos.
2010. okt. 3. 22:02
 67/70 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nem leszek 2 napig mert a kisfiamat műtik,de ha van kérdésetek tegyétek fel bátran,megpróbálok minnél elöbb válaszólni.
2010. okt. 3. 22:12
 68/70 anonim ***** válasza:

Szia, a külföldi kismama vagyok, immŕr 35+1napos :-)

Remélem jobban van a kisfiad, mivel mütöttčk? Minden ok? Jo egészséget nektek!

Sylvi

2010. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
SZIA.KÖSZÖNÖM AZ ÉRDEKLÖDÉST.RUTIN MŰTÉTE VOLT.A JOBB OLDALI HERÉJÉT RÖGZÍTETTÉK A HEREZACSKÓBA MERT FÉL ÉVES KORÁTÓL EGYFOLYTÁBAN CIKÁZOTT FEL-LE ÉS EZ NEM TESZ JÓT A HERÉNEK.MÁR ITTHON VAGYUNK ÉS NAGYON ÜGYES VOLT,JÓL BÍRTA.VELED MINDEN OK?
2010. okt. 6. 08:57
 70/70 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jol vagytok! Velem minden ok, a szokasos nyüglödesen kivül! :-) Hetfön megyünk a nögyogyaszhoz.

Jo egeszseget nektek!Majd szerintem meg jelentkezem! :-)

Sylvi

2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!