Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védönő vagyok és szivesen...

Védönő vagyok és szivesen segítek olyan témában amit esetleg nem tudsz vagy elfelejtetted megkérdezni az orvosodat. Van kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
15:19-es vagyok,nagyon köszönöm:)
2010. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
Kedves 15.24-es.Megmondom öszintén,hogy nem tudom mire gondolhattak amikor ezt mondták,esetleg a magas vérnyomásra értették az pedig nem jó terhesség alatt.Mindenféleképpen menj el oda ahol ezt kérték tölled hátha segítőkészek lesznek.Minden jót!
2010. okt. 1. 15:34
 33/70 A kérdező kommentje:
Kedves 15.24-es.Lehet,hogy azért mondták mert gondolom végeztek nállad rákszürést!?Gondolom annak az eredménye jó lett és nem mutatott rákos eltérést.Míg babát vársz tényleg nem tudnak vele mit csinálni de amint megvan a baba én a helyedben rendszeresen mennél kontrollra.(Ne foglalkozz vele azt mondják de akkor sem kéne ott lennie)Minden jót.boldog babavárást.
2010. okt. 1. 15:40
 34/70 anonim ***** válasza:

De a méhlepényen van a ciszta.

Rákszűrés februárban volt P2.

A 12. hét pedig szeptemberben.

2010. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Nem okz akkor sem problémát ha a méhlepényen van de azért érdeklödj utánn a nőgyógyászodnál.A méhlepény funkcióit nem befolyásólja.Minnél elöbb kérdezz utánna az orvosodnál ö jobban fogja tudni de szerintem se aggódj.a 12 héten már nem szeretnek csinálnak rákszürést.
2010. okt. 1. 15:49
 36/70 anonim ***** válasza:

Kedves védönö!

azt honnan tudom észrevenni hogy milyen fekvésü a baba?

elöre is köszönöm!

2010. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:

Most tuti hogy jönni fog a sok hurrogás!

Én nem tudtam abbahagyni a cigizést sajnos!

Mennyi a limit a dohányzásba?

anyukám is cigizett sajnos velem és ö neki az orvos 5 szálat szabot anno.Csak azért kérdezem mert nekem ugy mondta a doki hogy ha nem tudom abbahagyni akkor ne hagyjam mert sokkal többet ártok az idegeskedés végett.29km

köszönöm

2010. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
szia!nekem az lenne a kérdésem hogy neked mi a véleményed arról hogy kutya van a lakásban?mi emeleten vagyunk ő lent.fel nem jön.és tisztán van tartva minden nap.kaphat e a baba bármilyen betegséget tőle?érintkezni nem fog vele.előre is NAGYON KÖSZÖNÖM a választ.25hetes kismami
2010. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
Kedves 16.14-es .Elég nehéz megmondani,hogy milyen egy baba fekvése a pocakban.Mért olyan fontos neked?Az ultrahang majd megmondja.Álltalában a vége felé már fejfekvésüek.
2010. okt. 1. 16:20
 40/70 A kérdező kommentje:
Kedves 16.08-as.Nagyon jó lenne ha mégis megbírnád állni mert rengeteg baja lehet tölle a kisbabádnak.Nincs olyan,hogy limit.Tilos és kész!!Ha mégsem bírod megállni akkor meg minnél kevesebbet.Ártani hidd el többet ártassz ha dohányzól mint ha idegeskedsz!!!!
2010. okt. 1. 16:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!