Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt utána...

Csak egy lány 2014 kérdése:

Halvány pozitív teszt utána vérzés. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményt, tapasztalatokat szeretnék kapni. December 29.én volt egy méhen kívüli terhességem amivel műtöttek.

17.en teszteltem először egy halvány pozitívat ami azért kicsit erősödött mindennap csináltam egy tesztet, mivel nagyon tartok attól hogy megint úgy járok ahogy Decemberben. Ma kellett volna megjönnie, hát nekem tegnap megjott enyhe alhasi görcsel. Ma reggel teszteltem ugyan olyan a tesztem mint vérzés előtt, nem erős pozitív de látható második csík. Kérdésem az lenne h azért ilyen halvány és azért nem erősödik mert esélyes h megint méhen kívüli? Nem tűnik el de nem is erősödik. Valaki járt már így? Negatív kommentet ne tegyetek kérlek.. félelemből írtam hátha járt így valaki orvoshoz jelenleg felesleges mennem mindenképp várnom kell pár napot.



2023. márc. 21. 11:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok, tegnap voltam reggel vérvételen, jelenleg se méhen belül se kívül nem láttak semmit. De ott is pozitív tesztem volt csütörtökön ezért küldtek el péntek reggel vérvételre. Hétfőn kell vissza mennem reggel.
2023. márc. 25. 07:33
 22/38 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen. A vérzéssel mi a helyzet?
2023. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Tegnap nem voltam már, de most megint volt egy enyhe. És csináltam nem rég tesztet is nem első vizeletből és erős pozitív. Nem sejtek semmi jót 😔
2023. márc. 25. 14:11
 24/38 Bogica0616 ***** válasza:
Én kedden voltam dokinál. 4. - én teszteltem pozitívat. Nem látta kedden a babát. Vérvételre voltam 33280- As volt a hcgm. Szerdán megtalálta egy Szonográfus. Remélem neked is meg fogják találni. Bár én nem véreztem.
2023. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) nagyon bízom benne hogy nem méhen kívüli 🙏 hétfőn lesz az esküvőm délután 3kor kezdődik de reggel megyek vissza az eredményér. Meg írom majd mi volt. Köszönöm az eddigi válaszokat és biztatást.
2023. márc. 26. 08:07
 26/38 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság kedves Kérdező? 🙏
2023. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Szia. Március 31.en megműtöttek most jobb oldalon volt a méhen kívüli terhességem.
2023. ápr. 10. 11:21
 28/38 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Én is így jártam, 9-én műtöttek. Kitartást kívánok neked! 🙏
2023. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is akkor 😞 hát nem könnyű ezt átélni 2x is
2023. ápr. 13. 12:33
 30/38 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

De kitartást kívánok teljes szívből 💕

2023. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!