Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt utána...

Csak egy lány 2014 kérdése:

Halvány pozitív teszt utána vérzés. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményt, tapasztalatokat szeretnék kapni. December 29.én volt egy méhen kívüli terhességem amivel műtöttek.

17.en teszteltem először egy halvány pozitívat ami azért kicsit erősödött mindennap csináltam egy tesztet, mivel nagyon tartok attól hogy megint úgy járok ahogy Decemberben. Ma kellett volna megjönnie, hát nekem tegnap megjott enyhe alhasi görcsel. Ma reggel teszteltem ugyan olyan a tesztem mint vérzés előtt, nem erős pozitív de látható második csík. Kérdésem az lenne h azért ilyen halvány és azért nem erősödik mert esélyes h megint méhen kívüli? Nem tűnik el de nem is erősödik. Valaki járt már így? Negatív kommentet ne tegyetek kérlek.. félelemből írtam hátha járt így valaki orvoshoz jelenleg felesleges mennem mindenképp várnom kell pár napot.



2023. márc. 21. 11:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lenne egy kérdésem ma csináltam egy tesztet es pozitív nem a legerősebb de láthatóan pozitív. Ma van két hete h műtöttek. Tegnap éreztem h érzékeny a mellem kis émelygés enyhén fajt a hasam is alul mint amikor megjön olyan érzés. 8 után próbálom majd felhivni az orvost szerintetek normális? A decemberi műtétem után 1 héttel már negatív volt.
2023. ápr. 14. 07:15
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy nem ürült teljesen ki a hcg a szervezetedből. Kérdés, hogy mennyi volt kb a hcg műtét idején? Mert van akit 22ezres hcg-vel műtenek, van akit 34-es értékkel. A kevés hcg a méhen kívüli terhesség egy jellegzetes velejárója, de sokszor előfordul a másik véglet is, hogy nagyon magas a hcg. Ilyenkor több idő kell mig kiürül. Ha halványodik, akkor csökken is. De én sem bírnám ki, felhívnám az orvost, már csak megnyugtatásként is.
2023. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Majd megírod mit mondott?
2023. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Azon a napon mikor műtöttek akkor is vettek vért reggel. Annak az eredményét nem mondták előtte 2 nappal 450 volt, olyan túl magas lehetett a hcg .. persze megírom
2023. ápr. 14. 08:02
 35/38 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal azt mondta hétfőn menjek el délután hozzá és megnéz ultrahangon tesztet is csinal akkor h halványult-e, ha esetleg maradt is bent kis szövet darab az nagy gondot nem okoz felszívódik...
2023. ápr. 14. 08:37
 36/38 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül veled? Mit mondott a doki?
jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Szia. Méhenkivüli terhesség volt. Es decemberben is volt egy műtétem. Túl vagyok 3 Méhenkivüli terhességen. Most a lombikbq fogtunk bele
márc. 12. 16:47
 38/38 anonim ***** válasza:
Oh..sajnálom kérdező...:( Engem is december 28 és 29.-én műtöttek méhenkívülivel.( másnap reggel újra kellett műteni, mert bevéreztem)
márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!