Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apuka lesz a 22 éves fiam,nem...

Apuka lesz a 22 éves fiam,nem korai?

Figyelt kérdés

Fiam 22

Párja 23

Bár már együtt laknak,ráadásul nem is albérletbe,ami azert szerintem nagyszó sajnos a mai világba.

Mindketten korrekt,bejelentett munkahelyen dolgoznak


A háttér végülis megvan.

De én nagyon korainak érzem,hisz még olyan fiatalok,gyerek késobb is lehet de azt az életet,szabadságot amit a gyerek előtt kaphattak volna gyerekkel már vissza nem fogják kapni


Én örülök a picúrnak,de aggódom hogy korai nekik hiszen ismerem őket,mindketten nagyon utazós,kirándulgatós életet élnek,nem azok az otthonülős tipusok.


2023. márc. 23. 08:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
6%
Azt a rengeteg lemondást amivel egy gyerek jár teljesen máshogy éli meg egy húszéves, mint egy harmincas. Nem azt mondom h mindenkire igaz, de sajnos az esetek java részében késő jönnek rá hogy korai volt gyereket vállalni. Nagyon sok emberrel vagyok napi interakcióba és amég egy 30-as, 40-es korban szült anyukától nem hallod hogy mennyi minden kimaradt az életében, addig a huszonévesen szültektől rendszeresen. Azért egy 12-15 éves gyerek mellett még nem igazán éled a világod... max akkor amikor a gyerekek már kirepültek.
2023. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Mi pont ennyi idősen tudatosan vállaltunk gyereket. Hasonló körülmények között, csak mi össze is voltunk házasodva. Lassan születik a második baba, és pont olyan minden, mint képzeltük. A férjem nagyon jó apuka, imádja is a lányunkat. Nem feltétlen olyan rossz dolog ez, én élvezem a fiatal anyuka létet.
2023. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ha már jön, akkor mindegy.
2023. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó vagyok, és utazunk most is, csak babával. 4 hónaposan már repült, nem volt vele semmi gond. :)
2023. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
70%

A kor csak egy szám. Nem a növekvő évek számával lesz valaki bölcsebb vagy érettebb. Ahogy egy kapcsolat sem azon múlik 20 vagy 30 éves az illető illetve az sem milyen szülő. Vannak nagyon jó szülők huszonévesen is stabil kapcsolattal boldogan,minimális lemondással illetve élhetik meg máshogy is nem lemondásként, ahogy lehet 30 évesen és 40 évesen vacak kapcsolatban, rugalmatlan szülőként, úgy érezve nem kellett volna,vagy túl sok lemondással jár. Nekem több olyan ismerősöm van aki fiatalon lett szülő és a legtöbb nagyon élvezi,jól csinálja, abszolút nem bánta meg.

Szerintem bízz a fiadban.

2023. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
20%

40 évesen tekints vissza a 20éves önmagadra és mond azt hogy ugyanolyan érett voltál.. aha...

A párkapcsolatok is pont arról híresek hogy ugyanazzal az emberrel öregszel meg akivel 20évesen voltál..

Stabil anyagi háttér, egzisztencia, karrier? Minek csúfolódni..

Szüljön mindenki 20évesen csupasz popóra, aztán ha apuka lelép 10 év múlva, anyuka végzettség nélkül, 0 munka tapasztalattal, gyerekes anyaként nagyon kelendő lesz a munkaerőpiacon és csodás jövő elé néz.

Full egyetértek. Még tetőzzük meg a babaváróval is meg 3 gyerekkel és akkor minden kipipálva.

2023. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
28%
Te aztán tudod utolsó..
2023. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
27%
Én is 22 évesen szültem. Nem áll meg a világ ettől. Mire a gyermek 18 éves lesz, ők még csak 40 évesek lesznek. Akkor is fiatalok lesznek, tudnak utazgatni, menni ide-oda.
2023. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
26%
De, korai és jó eséllyel rövid időn belül max. hétvégi apuka lesz.
2023. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%
A legnagyobb baromsàg a világon a gyerek később is lehet duma. Később bármi lehet amihez pénz kell. Lakodalom, új autó, luxus nyaralás. Gyerek az amit nem lehet befolyásolni. Plusz minél idősebb valaki, annál nehezebben jön össze. Hiába élik ki magukat, szórják a pénzt, aztán majd azt hiszik na 36 vagyok közelítek a negyvenhez, most már jöhet a baba, ha nem jön. Milliókat ellehet költeni lombikra is.. Rengeteg ismerősöm van aki várt és várt mert még ezt meg azt meg amazt gyerek előtt, mire szerettek volna meg már az egyik félnek nem lehetett, hiàba a sok pénz.. Koràn a legjobb gyereket vàllalni, pláne ahogy írtad, hogy mindenük megvan hozzá! Így hogy fiatalok türelem is több lesz, amikor "kirepül" a gyerek még mindig fiatalok lesznek, tudnak kettesben lenni.
2023. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!