Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apuka lesz a 22 éves fiam,nem...

Apuka lesz a 22 éves fiam,nem korai?

Figyelt kérdés

Fiam 22

Párja 23

Bár már együtt laknak,ráadásul nem is albérletbe,ami azert szerintem nagyszó sajnos a mai világba.

Mindketten korrekt,bejelentett munkahelyen dolgoznak


A háttér végülis megvan.

De én nagyon korainak érzem,hisz még olyan fiatalok,gyerek késobb is lehet de azt az életet,szabadságot amit a gyerek előtt kaphattak volna gyerekkel már vissza nem fogják kapni


Én örülök a picúrnak,de aggódom hogy korai nekik hiszen ismerem őket,mindketten nagyon utazós,kirándulgatós életet élnek,nem azok az otthonülős tipusok.


2023. márc. 23. 08:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak a koron múlik, hanem a szülők érettségén is. 40 éve még ez volt a normális, édesanyámat 28 évesen már osztották, hogy miért ilyen öregen... pedig az már a 3. terhessége volt. Ő mondta, hogy huszonévesen sokkal jobban bírta a terhességet és a gyereknevelést is (2 gyereke született a 20-as éveiben és 2 a '30-asban.

Gyerekkel is lehet egyébként utazgatni, kirándulni... ha olyan a természete, hogy bírja. A hátrány, hogy sokkal több szervezést igényel

2023. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
78%
Az gondolom nem zavar egy cseppet sem, hogy a te korosztályodban szinte mindenkinek 20 - 25 között lett gyereke. Mivel vagytok ti különbek, mint a mostaniak ? Semmivel
2023. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
89%

Tudom fáj az igazság de mindig azok szólják le a fiatal szülőket akik maguk 30 felett vannak de még mindig várnak a megfelelő időpontra. Megsúgom olyan sosem lesz, egészség szempontjából 30 alatt a legmegfelelőbb az első vállalása. A másik szerintem abszolút semmi köze senkinek ahhoz ki mikor vállalja de Magyarországon az emberek ehhez ertenek kb belrszólni más életébe kritizálni, belerúgni mindenkibe legfőképpen irigységből, rosszindulatúságból utána meg csodálkoznak,hogy Ők is ezt kapják vissza.


Kérdező nem gyerekek már még a körülményeik is megfelelőek,bízd rájuk. Nem mellesleg ismerek nem egy 25 év alattit akik sokkal érettebbek, mint sok 30as, persze vannak olyanok is akik még mindig kb tiniként élnek, de nem kell általánosítani.

2023. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
52%
Utazni, kirándulni babával is lehet, sőt. Kicsit lassabb lesz a tempó, de ha könnyű természetű a kicsi, akkor szinte bárhová lehet vinni.
2023. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

33-assal majdnem mindenben teljesen egyetértek, csak egy félmondatával nem:

"még a körülményeik is megfelelőek"

Hát azért ezt nem mondanám. A férj anyjánál laknak.

Szerencsésebb volna, ha önálló lakásukba érkezne a pici.

Az más kérdés, hogy csupán emiatt én se akarnék abortuszt egyik szereplő helyében sem.

2023. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!