Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti dohányzás?

Terhesség alatti dohányzás?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki cigizett várandósan? Nem magamból indulok ki, ne essetek nekem, csupán érdekel, ki hogy áll ehhez. Név nélkül vagyunk, tényleg kiváncsi lennék rá!
2010. okt. 10. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Én kerülöm a dohányzást :) Eddig is gyűlöltem, de most egyenesen hánynom kell tőle.

22hetes

2010. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

én a "kedves" szomszédoknak köszönhetően végig passzív dohányoztam a 9 hónapot, az itteni intelligens közönség szerint én vagyok a rossz, mert minek nyarvogok ilyeneken... nyitottam egyszer kérdést, hogy mit tudnék tenni, hogy 35 fokba ne kelljen becsukott ablakok mellett lennem panelben, erre a sok idióta egyből nekem esett, hogy én vagyok a szemét, mert nyavalygok. Remélem az aki annak idején úgy lehurrogott minimum tüdőrákban fog megpusztulni.


Szóval nagyjából ilyen válaszokat várjál erre a kérdésre.

2010. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm végig cigizett és vasárnap szült 37. hétre egy 1800g-os babát!!! Én elítélem a terhesség alatti dohányzást!
2010. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem lettem terhes, addig nem mondtam semmjit, nagydohányosként nem tudthattam, hogy képes leszek-e letenni. Aztán ahogy pozitívat teszteltem, és azóta sem gyújtottam rá. És ha én képes voltam erre, akkor mindenki képes rá. Vagyis azóta nem fogadom el, ha valaki gyenge, és nem tudja letenni, mert ha az ember igazán vágyik a csöppségre, szereti, és jót akar neki, akkor nem mérgezi már akkor, amikor a lehető legvédtelenebb, és a legjobban függ az anyjától.
2010. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kolléganőm végig cigizett, napi 2-3 szálat, neki szerencséje volt, és egészséges lett a babája. Most én is terhes vagyok, és nagy dohányos voltam, mindig azt hittem h lehetetlen letenni, de sikerült! Még így aggódom a baba miatt, pedig a pozitív tesz után abbahagytam
2010. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én igazi láncdohányos voltam,napi 2 doboz ment el.Én sem mertem elítélni a dohányos kismamákat,mert féltem,mi van ha én sem tudom letenni.Aztán babát szerettünk volna,és egyik napról a másikra letettem júliusban.Azt nem mondom,hogy könnyű volt,mert szenvedtem mint a kutya,de 3 nap alatt átlendül rajta az ember,és mind lelkileg mind fizikailag helyrejön.

Most 7 hetes várandós vagyok,és nagyon örülök,hogy nem mérgezem a picit,holott őszintén szólva megmondom őszintén akármikor rá tudnék gyújtani,csak miatta nem teszem.Remélem mire a terhesség,szoptatás végére érek,lesz annyi eszem,hogy nem fogok megint rágyújtani.

2010. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:egyébként nekem sok ismerősöm végigcigizte a várandósságot.Mindenkinek egészséges,normális súllyal született babája lett,de még mindig azt gondolom nem normális aki meg se próbálja lerakni.
2010. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van. Én. Végig cigiztem, nem tudtam letenni, akaratgyenge vagyok/voltam.
2010. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
En is vegig dohanyoztam az egesz terhessegem. A babam egeszseges 3550-gr 50cm.
2010. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy szülés után nem, de majd később maradandó károsodásai lesznek! Nem értem az olyan szülőket akik önzőségükből kockáztatják a baba egészségét. Én sosem cigiztem, alapból sem cigizem.
2010. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!