Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnázás esetén munka?

Enyhe barnázás esetén munka?

Figyelt kérdés
Kaptam progeszteron pótlást, de még így is kicsit barnázok. (Napi pár ml, általában reggel, napközben már semmi). Dokim azt javasolta, hogy fokozott ágynyugalom szükséges, de sajnos nem vagyunk olyan helyzetben főleg így az infláció miatt, hogy ki tudnám hagyni a munkát. Irodai munkát végzek egyébként, semmi megerőltetőt. Amíg nem lenne erősebb a vérzés, ti is dolgoznátok?

2023. máj. 22. 10:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%
Ne itt vitatkozz, dolgozz, ha ennyire kell a pénz. Én nem ítéllek el, viszont nem értem, hogy miért raktad fel a kérdést egyáltalán, ha nem engedhetetd meg magadnak, hogy otthon legyél a barnázás ellenére. Azt érted el, hogy a válaszolók többségének úgy jött le a dolog, hogy te nem is szeretnéd igazán ezt a babát. És velem ne veszekedj a papírod miatt, mert az én orvosom petezsákra és szikhólyagra azt írta a leletre hogy terhesség bizonyított. Nem egyformák a dokik sem.
2023. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta amig nincs embrio es szivhang addig nem szamit terhessegnek. 3 het mulvara rendelt egyebkent vissza de a vizsgalatomon mar kb 80%-ra mondta hogy ebbol nem lesz baba, de ha gondolom pihenjek.
2023. máj. 22. 14:53
 33/37 anonim ***** válasza:
87%

Akkor essünk neki mégegyszer

Akkor meg mi a fészkes fenének írtad ki a kérdést?

A helyedben meg keresnék egy lelkiismeretesebb orvost. Ilyen esetben minimum 1 hét múlva visszahív!

2023. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Dokim azt javasolta, hogy fokozott ágynyugalom szükséges"


Ebből lett a "ha gondolom, pihenjek". Hát nyilván az orvos csak javaslatot tehet, nem fog 0-24-ben őröket tenni melléd, akik ágyba parancsolnak.

Nyilván a többség erre szót fogadna az orvosnak, de te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt.

Ha meg mégsem lesz szívhang, meggyőzheted magad, hogy úgysem lett volna életképes, kár lett volna bérkiesést bevállalni egy még nem élő terhességért.

Ha pedig munka mellett is megmarad, akkor megveregeted a vállad: na ugye!

Szóval ez win-win helyzet.

2023. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Mi lett végül kérdező?

Jó neked, hogy ennyire szereted a munkádat, én már pozitív teszt utáni napon táppénzre akarok menni.

2023. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Elmúlt teljesen, a hematómám felszívódott a 12. hétre, minden rendben van velem is és a babámmal. Orvos zöld utat adott az edzésre, heti 4x járok spinningre, járok dolgozni mellette, egészen a 36. hétig tervezem a munkába járást aztán majd meglátjuk. Annyi könnyebbségem van most, hogy heti két home officet engedélyeztek nálunk, aminek most eléggé hasznát veszem, mert a munkába járás időszakát tudom pakolásra fordítani - most vettünk ingatlant, úgyhogy egy költözést is le kell zavarnunk két hónap alatt. Most taposom az 5. hónapot.
2023. szept. 4. 12:11
 37/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, örülök hogy minden rendben van! Dolgozhatsz, edzést is csinálhatod. Szuper! Sok boldogságot!
2023. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!