Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok és terhes...

20 éves vagyok és terhes lettem. Hogyan tovább? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sosem fordultam még ilyesfajta segítséghez, de most ezt az oldalt választottam.

20 éves vagyok, a barátom 21.

5 éve vagyunk együtt, 2 hónapja élünk egy albérletben. Mindig óvszerrel védekeztünk, sosem volt vele probléma. Májusban sem, mégis pozitív lett a terhességi tesztem tegnap reggel. Senkinek nem mondtam még el, a barátomnak sem. Jövőhét keddre van időpontom a nőgyógyászomhoz, de még én magam sem tudom, hogy mit szeretnék. Mindketten tanulunk még, a barátom dolgozik mellette, de így is pont annyi keres, hogy tudjuk fizetni a lakbért és tudjunk enni normálisan.

Sosem gondolkodtam ilyenen, hogy mit tennék ebben a helyzetben. Nagyon rossz érzés belegondolni, hogy abortálhatnám a gyerekem, de sajnos nincs más választásom. Szüleim fejére nem akarok szülni. Gondolkoztam azon, hogy senkinek nem is szólok, még a barátomnak sem, és úgy vetetem el.

Ne haragudjatok, hogy hosszú lett, köszönöm, ha elolvasod és hozzáfűzöl egy kedves szót, nekem már az is jól esne.



2023. jún. 5. 01:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lenne ilyen brutàl infláció, akkor is abszurd lenne egy fizetésre és a semmire megtartani egy babát.
2023. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek köszönöm a kedves szavait. :)
2023. jún. 6. 07:41
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit.😊 Fel a fejjel, eljön a ti időtök.
2023. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező én nem rosszindulatból mondtam. Csak tudom hogy ennél rosszabb helyzetekből is fel lehet állni. Anyám munkahelyváltás után lett terhes. Gyest kapott. Apám otthagyta. 2 évig a mamánál laktunk. Aztán jött nevelőfaterom és helyrejött minden.
2023. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb menj családsegítőhöz, a kötelező két alkalom miatt, nehogy kifuss az időből!
2023. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
68%

Itt ebben a helyzetben ez a helyes döntés és jó ilyet olvasni,hogy felelősen dönt egy fiatal!

Szerintem a párodnak mindenképpen mond el és együtt csináljátok végig!

Kitartást kívánok!

Lesz még babátok és sokkal boldogabb,nyugodtabb a babavárás,ha mindent meg tudtok adni neki!

2023. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!