Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rohamos hízás a 2. Trimeszterb...

Rohamos hízás a 2. Trimeszterben? Mit tudok tenni most?

Figyelt kérdés

73kg kezdtem a terhesseget, az első trimeszterben fogytam de a végére visszahiztam 73-ra


Pár hete kezdtem hízni rohamosan. Most 76kg vagyok egy hete csak 74.5 voltam.

156cm magas vagyok szóval eleve túlsúlyrol indultam.

Mit tudok tenni hogy a hizas lelassuljon?


2023. júl. 5. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, le merjem-e írni. Mondjuk az én gyerekem már 5 éves... Én 164 cm és 53 kg-val kezdtem és a végére 59,5 voltam. Oda kellett figyelnem, mert hízásra hajlamos vagyok. Vizesedni biztosan nem a víztől szoktak a kismamák a melegben, mert pont, hogy sok vizet kell inni. A rohamos hízás nem normális szerintem, de erről az orvost kellene megkérdezni. Direkt nem védőnőt mondtam, mert némelyik szart sem ér. Annak idején én is kifogtam a legszarabbat pedig korombeli volt és gyereke is volt már. Én folyamatosan tornáztam, futópadon sétáltam 45-50 perceket 4-es vagy 5-ös fokozatban. Semmi bajom nem származott belőle. A gyerekem pedig kerek egész 3 kilóval született. Gyönyörű egészséges nagylány. Én most sem csinálnám másként. Ha az orvos nem tiltja el a kismamát a mozgástól, akkor érdemes minden nap beiktatni.
2023. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!