Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok,5hónapig...

Suncee:) kérdése:

17 éves vagyok,5hónapig rendszeresen megjött a havim, majd utána derült ki, hogy babám lesz. (? )

Figyelt kérdés
Most a 33. hétben vagyok. A szüleim teljes mértékben mellettem állnak, a párom is bár nagyon fél mások véleményétől és persze, hogy 20évesen apuka legyen. és az örökbeadáson is gondolkozott. Ugyanakkor még is megsimogatja a pocakom, beszél a picihez. Látom rajta, hogy neki sem menne. Mégis ezzel engem is megijeszt. Pedig ha már ittvan nem adom senkinek, a miénk és nem birnám ki, hogy ne lássam. Szerintetek milyen lesz a párom?
2010. okt. 18. 12:40
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
66%

Tök igaza van a 13:21-es válaszolónak, első babánál kb 20. hét körül kezded érezni, hogy mintha valami lenne, de azt is úgy, hogy azt figyeled. Komolyan, ha azt mondta volna a kérdező, hogy hascsikarással bement és megszült, akkor kéne így írogatni neki.

Kérdező, szerintem nagyon szerencsés vagy, hogy melletted áll a családod, reméljük az apuka is helyt áll majd..igazából itt a kérdés a ti kapcsolatot "milyensége", mert egy nem működő kapcsolatot egy gyerek sem ment meg, de ahogy leírtad, te akkor sem maradsz egyedül :) Sok szerencsét nektek!

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 34 hkm :)
2010. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
31%
tennél fel képet a hasadról?:) csak úgy kiváncsiságból :)
2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
66%

Szia Kérdező!


Sok erőt és kitartást kívánok, remélem minden jól fog alakulni veled!

A kommentjeid alapján sokkal jobb fejnek és érettebbnek tűnsz, mint sok idősebb :))

Már 33 hetes vagy, nemsokára veled lesz a picid, és ne szégyelld a helyzeted, inkább örülj neki, hogy ilyen szerető és megértő család vesz körül.

Csak manapság "divat" minél későbbre halasztani a gyerekvállalást, ha te elég erősnek érzed magad hozzá, és támogatnak is, akkor nem lehet gond, biztos lesznek nehezebb időszakok, de a kicsikéd és te mindig ott lesztek egymásnak.

Csak ügyesen továbbra is, és ne foglalkozz a bunkó oltogatókkal!


23h kismama

2010. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
49%
Azért egy 5 hós baba nem több kilós és sajna rajtatok látszik az,hogy nem vagytok tisztában egy két dologgal.Tényleg van olyan hogy menstruál az illetö terhesség közben és az is elképzelhetö,hogy nem nagyon nött a hasa az 5 hónap alatt.Mért olyan elképzelhetetlen ez?Kevés a százalékuk azoknak a nőknek akik menstruálnak terhesség alatt de létezik ilyen.20 hetesen meg amúgy se bíztos föleg elsö terhességnél hogy erösen mozogna a baba.Nem értem mért kell őt ezért piszkálni.
2010. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
66%

utolsó vagyok (23h)

Ne lepődj meg azon, hogy a párod meg van kavarodva... Mi terveztük a babát, a férjemnek mégis hosszú hetekbe tellett "bedolgozni" hogy akkor mostantól 3an... Pedig ő egy 10essel idősebb a párodnál...

Nem akarlak az álommesével etetni, hogy akkor mostantól örök boldogságban együtt az idők végezetéig, (bár ezt kívánom nektek), lehet, hogy 20 évesen még nem fogja tudni úgy reagálni a helyzeteket ahogy "kell", de ez biztos hogy jó próbája lesz a kapcsolatotoknak. Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, milyen őszinte és kiegyensúlyozott a kapcsolat, de ha ő is ilyen felnőttként áll a dolgokhoz, akkor bizti meg tudjátok beszélni a gondokat.

Csak sose bántsátok egymást, ha nem megy együtt, a cívódást nehogy a kicsi bánja!

2010. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
énis szeretnék majd képet látni a pocakodról. légyszives tegyél majd fel.
2010. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

jól esnek a szavaitok, tényleg köszönöm nagyon aranyosak vagytok:)

minden kismamának még itt egészséget és sok boldogságot:)

egyébként a párommal 3éve együtt vagyunk jóban rosszban... és nagyon remélem, hogy ha nemis rögtön de hozzászokik majd a picihez:) képet igérem teszek fel majd:) mégegyszer köszönöm:)

2010. okt. 18. 21:23
 39/44 anonim ***** válasza:
Kedves Kismamák! Nem vagyunk agresszív emberek, csak realista anyák, akik szültek és nevelnek 1-2 gyereket. Nem tudom, hogy közületek kinek már gyermeke, de azért az nem csak az ölelésről szól. A nagyobb fiam rossz alvó,amikor pici volt voltak olyan esték, hogy 2-3 órákat aludtunk, a férjem 6 hónapig külön aludt, mert nem bírta a sírást. Szerintem egy 20 éves fiú, akinek az első gondolata az örökbe adás, hát... nem tudom, én nem sok reményt fűznék hozzá. Tudom, hogy szemétül hangzik, és nem azt mondom amit vártok, de ez a valóság. És annak az anyukának üzenem, aki azt írta a 20 hétbe mindenkinek ekkora meg akkora hasa volt? IGEN! A 23 hétbe 30 cm volt!
2010. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A magzat volt 30cm
2010. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!