Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vàltozni fog ez az èrzès? 😪

Vàltozni fog ez az èrzès? 😪

Figyelt kérdés
Harmincas èveim elejèn jàrok,van egy fèrjem és egy 10èves kisfiam.Nagyon jól megvagyunk,szerettünk volna egy kistesót ami most összejött. Mindenki nagyon örül,de én úgy èrzem nem vagyok boldog. Egyszer örülök ès vàrom,màskor meg itt kesergek,hogy ott kellett hagyjam a munkahelyem amit imàdtam ès eljönni tàppènzre. Úgy èrzem "cèltalan" lett most az èletem. Hiànyoznak a baràtaim akik a munkatàrsaim is. Eddig megvolt a kis dolgom,hogy abban az egy két pihenö napon kellett megcsinàlnom mindent és én szerettem azt a rendszert,most úgy érzem nem tudok mit kezdeni ezzel a sok idővel.Egyre csúnyàbbnak èrzem magam :( . Igazából örülnöm kellene,hogy megvan mindenünk,jön a kistesó,többet lehetek itthon,de nem így van! Nagyon bizonytalan vagyok :( . Igazából nem kèrdès,csak jól esett leírni.
jan. 20. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt hormonok. Másrészt kitalálhatsz magadnak egy kis vallakozást, vagy kereshetsz valami kiegészítő munkát otthonról
jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy terhes lettél, nem kell egyböl táppénzre menni alapesetben, másrészt a munkádat sem kell feladni. Ugyanez érvényes a baráokra, munkatársakra is, tudsz velük továbbra is találkozni. A terhesség, kisbabás korszak nem azt jelenti, hoyg megszünt az életed, ez csak akkor van így, ha te is így akarod!
jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A munkàm miatt veszélyeztetett terhes vagyok,így el kellett jönnöm tp-re màr az elejèn. Tudom,hogy nem szünt meg az èlet,csak hiànyzik az a megszokott menetrend ami eddig megvolt
jan. 20. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2# Szerintem nem "csak" a terhesség miatt van táppénzen.


Szerintem is a hormonok,változni fog ez. Lehet a korkülönbség is,hogy kiestél a kisebb időszakból.

jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,kicsit a korkülömbség is zavar,de majd biztos alakulnak az èrzèseim.Most mèg hozzà kell szoknom megint,hogy újra kisbabàm lesz. A munkàm miatt kellett tp-re mennem.
jan. 20. 18:31
 6/13 A kérdező kommentje:
*korkülönbség
jan. 20. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyolc éves volt a nagy amikor született a kicsi.

Nagyon furcsa volt,meg kellett szokni nekem is és igazából mindenkinek..szülés után sokszor sírtam,hogy más lett az életünk...szeretem a fiamat,ne értsd félre,csak annyira új volt minden.

De most már eltelt két év és már rég nem érzek így.kitartast.

jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt èrzem,sőt attól is fèlek kicsit,hogy fogom-e tudni mindkettőt ugyan úgy szeretni.Nem szeretnèm,hogy a fiam azt èrezze ,hogy hàttèrbe van szorítva a kicsi miatt.Mert most ugye ő van nekünk egyedül ö kap mindent ,nem kell osztoznia semmin:D
jan. 20. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 20 év után vágtunk bele ismét, mikor megláttam a + tesztet, egyből eszembe jutott hogy jó ötlet volt, a nagyokkal már szabadon mozoghattunk, mondjuk én már a mókus kereket untam. 5 éves lassan a kicsi már elsem tudom képzelni milyen lenne nélküle
jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 nagyon örülök,nagyon jó ezt olvasni ! :) Én úgy vagyok,hogy a naggyal azèrt màr lehetett menni bàrhovà,ha pl hivatalosak voltunk esküvőre akkor ő màr fent tudott maradni tovább,nem kellett vacsi utàn haza menni. Nem is èrtem,hogy ilyen gondolataim vannak,úgy érzem lehet,kicsit önző vagyok .
jan. 20. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!