Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vàltozni fog ez az èrzès? 😪

Vàltozni fog ez az èrzès? 😪

Figyelt kérdés
Harmincas èveim elejèn jàrok,van egy fèrjem és egy 10èves kisfiam.Nagyon jól megvagyunk,szerettünk volna egy kistesót ami most összejött. Mindenki nagyon örül,de én úgy èrzem nem vagyok boldog. Egyszer örülök ès vàrom,màskor meg itt kesergek,hogy ott kellett hagyjam a munkahelyem amit imàdtam ès eljönni tàppènzre. Úgy èrzem "cèltalan" lett most az èletem. Hiànyoznak a baràtaim akik a munkatàrsaim is. Eddig megvolt a kis dolgom,hogy abban az egy két pihenö napon kellett megcsinàlnom mindent és én szerettem azt a rendszert,most úgy érzem nem tudok mit kezdeni ezzel a sok idővel.Egyre csúnyàbbnak èrzem magam :( . Igazából örülnöm kellene,hogy megvan mindenünk,jön a kistesó,többet lehetek itthon,de nem így van! Nagyon bizonytalan vagyok :( . Igazából nem kèrdès,csak jól esett leírni.
jan. 20. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok szerintem természetes hogy az ember félti a megszokott boztos kényelmes életét a bizonytalan jövőtől, de mikor kij{n az új jövevény már nem gondolkozik ezen az ember.
jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző,egyáltalán.

És igen,bennem is volt egy kis félelem,hogy az egyik gyerekemet jobban fogom szeretni mint a másikat.

Ettől féltem a legjobban.

Persze a nagy úgy érezte,hogy a kicsit szeretem jobban,mert ugye vele többet kellett foglalkozni

De egy jó hosszú beszélgetés után megértette,hogy nem így van.

Megpróbálok mindkettővel foglalkozni egyformán,és ki merem jelenteni,hogy nincs kedvenc gyerekem.a lányomat is és a fiamat is ugyanúgy szeretem.

7

jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
jan. 20. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!