Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulai Sztk-ba megengedi az...

Gyulai Sztk-ba megengedi az irvos hogy az ultrahangos monitort le lehessen fotozni?

Figyelt kérdés
jan. 22. 07:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engedné? 🙂
jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, de nyomtatni nem tud?
jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1!

Pl Kecskeméten még a kismama sem látja a monitort nemhogy képet csinálhasson vagy kinyomtassák.

Most vezető váltás volt remélem ebben is lesz változás mert nem tartom normális dolognak.

jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

"Pl Kecskeméten még a kismama sem látja a monitort nemhogy képet csinálhasson vagy kinyomtassák.

Most vezető váltás volt remélem ebben is lesz változás mert nem tartom normális dolognak."



Pedig normális dolog. Az UH egy orvosi vizsgálati módszer, az a lényeg, hogy a szonografus lássa q monitort. Ha a kismama mozizni akar, arra ott van a maganuton készülő ultrahang

jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4# Pedig nem törne le a keze,ha odafordítaná. :D Magán UH is vizsgálati módszer,nem babamozi,ennyi erővel. Nem a hármas vagyok,ahol én élek,itt a tb-s terhesgondozás ilyen,hogy semmit nem mutatnak, fotózni sem lehet. Nem is lenne vele baj,ha észre is vennék a problémát,de még az sem megy nekik,sajnos. Én az elsőnél is magánba jártam,most is.
jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden egy nagy monitoron keresztül lehet nézni az uh-s vizsgálatot de az ajtóra ki van függesztve, hogy kép és videó készítése nem megengedett. Igaz, hogy mennyire tartják-tartatják be azt nem tudom. Pár évvel ezelőttről vannak képeim-videóim. Most, amikor vizsgálaton voltam meg sem próbálkoztam vele.
jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4!

Van egy plusz monitor is bent mint a magánrendelőkben és azt fordítják el!

Nem tartom normálisnak, akkor legalább szereljék le!

jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

"Pedig nem törne le a keze,ha odafordítaná. "


Nyilván nem. De még mindig az a lényeg, hogy Ő lássa és ő JÓL lássa. A többi extra. Az pedig, hogy valamit nem vesz észre nem azon múlik, hogy oda fordítja e a monitort, hanem hogy jó e a gép, tapasztalt e a szonografus, jól fekszik e a baba, stb. Ez a lényeg, függetlenül attól, hogy maganuton vagy sztk alapon végzik e. A mahanorvos lehet nem elég tapasztalt, az sztk-s gép lehet mar elavult.

jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
8# Persze, hát ennyi nem jár a tb-ért sem, érthető. Nyilván igen, egy perc alatt én sem látnék semmit. :) Luxus kérés nyilván,de azért ne istenítsük már a nagy állami ellátást. :D Normális orvos a lelkét is beleteszi amellett,hogy ügyesen látja is. Akihez én járok,az elsőnél az első trimeszterbe államiba voltam nála. Ugyanolyan normális volt,odafordította, sőt kinyomott egy fotót mondván "dugjam el apának". A gyerekedet mikor szúrják oltásnál ott is lehet kétféleképpen,az egyiknél belecsapják a tűt,mert a lényeg az,hogy megkapja az oltást,a másik pedig hogy emberiséget erőltet magára.
jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
-i
jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!