Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulai Sztk-ba megengedi az...

Gyulai Sztk-ba megengedi az irvos hogy az ultrahangos monitort le lehessen fotozni?

Figyelt kérdés
jan. 22. 07:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

4. Emberség. Csak ennyit írok. Nálunk a kórházban olyan csöpp kis monitor van, mégis mutogat rajta mindent a szonográfus, valahogy képes kedvesen, és empatikusan hozzáállni a dologhoz, hogy lássa már az ember a kisbabáját egy kicsit.

A röntgen képet is minden területen mutogatják/a kezedbe adják, pedig azon aztán tényleg csak az orvos lát bármit is, és a csontjai pláne kevésbé érdekli az embert, mint a gyereke - szerintem.

jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

Nekem azt magyarázta az orvosom 4 éve, hogy sok sztk-ban dolgozó orvos azért nem ad képet, mert 1 olyan rossz gépeik vannak, hogy alig látni valamit, a képekről meg ne is beszéljünk.

2. Amikor jelzik, hogy valószínü nem lesz egészséges a gyerek, a szülő úgy dönt, hogy megtartja és ezekkel a képekkel mennek perelni az orvost a bíróságra szűlés után. Genetikain sokkal jobban látszik minden, mégis őket hurcolják meg, akkor is, ha máshoz mennek genetikaira.

Nálunk az sztkban lassan szétesik az a gép, ősrégi sz*r, de hiába kérnek újat nemkapnak.

jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#12! Az 1. teljesen logikus, a 2. Szerintem kamu. Ha "jelzi", akkor azt le is írja. Semmit nem bizonyít egy uh.fotó önmagában.
jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem engedték.
jan. 22. 13:15
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
milyen indokkal? agyam eldobom, fizetünk, fizetünk, de egy csepp emberséget ezért nem kapunk....
jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én ezért nem járok már sztkba. Inkább kifizetem a magándokit komolyan mondom. Emberségesebbek, lehet kérdezni, nem harapják le a fejed és nem lekezelőek az emberrel és mindig képpel távozok.
jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16! Ez is hely függő. Én imádom a magán dokim, 1darab képet nem kaptam, pedig nagyon jó a gép, gyönyörűen látszott. Bezzeg más nőgyógyászati problémámról adott anno, hát, az a francnak se kellett volna.

SZTK-ban meg magától adott a doki, pedig marhára nem számítottam rá. Mondjuk ott meg olyan a gép, hogy felismerhetetlen, hogy gyerek vagy probléma 🤣

jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is 16#

Vicc,mert itt nem arról van szó,hogy adjanak képet,hanem csak hogy lefotózhasd a saját magzatod a saját készülékeddel. Ez aztán tényleg megerőltető lett volna nekik. Szánalmasok. Mondjuk Gyulát inkább hagyjuk,volt szerencsém ott tölteni a nőgyógyászaton két hetet majdnem,mert ott lettem rosszul. Még hallanak felőlem,olyan bánásmódban részesítettek,csak arra nem gondoltak hogy eüs vagyok én is,direkt nem szóltam. Konkrétan a saját orvosom el volta képedve tőlük,mikor elmeséltem.

jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17# Egyszer én is kaptam miómáról képet,de minek. :D 18# vagyok.
jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19! Hát, ez az😂Nem értem ezek mit gondolnak. Tényleg jobban lenyűgöz egy mióma vagy egy polip, mint a gyerekem? Hát, nem vagyok én biológus. Kit érdekel?🤣

#17

jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!