Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz ha 19 évesen terhes vagyok?

Gáz ha 19 évesen terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nos a párommal 5 éve együtt vagyunk és nagyon jó a kapcsolatunk.szedtem gyógyszert,de nem jött meg a menstruálcióm.és kiderült hogy 8 hetes terhes vagyok.nos nem tervezett baba.de örülök neki.nem szeretném elvetetni.csak attól félek hogy a társadalom elitél ez miatt.mert nem ugy nézek ki mind egy 19 éves.alacsony vagyok és ez miatt.
febr. 14. 18:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
Igen. De nem a magasságod miatt..
febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
81%
A menstruáció szó l betű nélkül írandó. Egyébként fogamzásgátló tabletta szedése mellett nincs menstruáció. Az megvonásos vérzés. 🤗 19 évesen szerintem nem sok nő áll készen egy gyerekre. Én biztosan nem tartanám meg. Terhesség előtt dolgozni kellene néhány évet.
febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem a legjobb ötlet már a kezdetekben elcseszni az életedet...
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem "gáz" csak sokkal nehezebb lesz, mert gondolom nincs megtakarításotok, lakásotok, neked munkatapasztalatod, de talán még érettségid se. De ha az a legnagyobb félelmed, hogy megszólnak, akkor 2x átgondolnám a helyedben, készen állok-e az anyaságra.
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%
Magyaran 14 éves korodban jöttetek össze. Kislány, még azt sem tudod, ki vagy... Az a baj, hogy ebből a katyvaszból 2 személy hibájából 3 sérült ember fog kijönni.
febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
32%
Nem gáz. Ha úgy gondoljátok, hogy vagytok annyira stabil anyagi helyzetben. Mondom úgy, hogy én 20 évesen lettem várandós. Volt saját házunk, férjemnek stabil, jól fizető munkahelye, nem szenvedtünk hiányt semmiben. Nektek kell tudni, hogy készen álltok-e rá. Hidd el, a korod a legkisebb gond. Én jól éreztem magamat lányom szülői értekezletén 28 évesen a be savanyodott 40-50 éves anyukák között.:D
febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
69%
Ja persze, az első emberrel akivel összejössz felkell csinálni. Zseniális.
febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%
Ha annyira nincs érett személyiséged, hogy itt keresel önigazolást, megerősítést, akkor gáz. Egyébként nem lenne feltétlenül az.
febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
23%

Igaz, hogy én már az idősebb korosztályhoz tartozom (70F),de fiatal koromban a 19-20 évesen szülés abszolút elfogadott volt. Mi több 26-28 év fölött elvétve szültek a nők első gyereket.

Persze sokat változtak az idők, de egy 8 hetes magzat már egy kis ember akinek a meggyilkolásáról beszélünk.

febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
26%

Nézd, még mindig sokkal-sokkal jobb, mintha 40+ szülnél gyereket, ami a mai trend miatt már nemhogy elítélendő, hanem támogatást érdemlő dolog, sajnos.


Sok sikert nektek a kicsivel, hajrá!!!

febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!