Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap alatt lett eredmény...

Hány nap alatt lett eredmény az Istenhegyiben? Trisomy Complete teszt esetén. Délután is hívhatnak az eredmény miatt?

Figyelt kérdés
02.13.án vették le a vért

febr. 23. 13:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#28! Drukkolok neked is. Úgy látszik, a complete, kicsit több idő.

#29! Én biztosra vehettem, hogy lány, de kiderült, nekem is kisfiú 😂

Nem tudom, mi van mostanában, de nem is nagyon hallottam olyat, aki kislányt vár. Fiú dömping van😁

#27

márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én biztosra vehettem, hogy lány, de kiderült, nekem is kisfiú 😂


Azt meg hogy?

márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32! Nem úgy értem, hogy biztos, mert, mint látjuk, biztos nincs, de az összes féltudományos módszer szerint az volt valószínűsíthető. Pl.a lányok kitartóak. Aha, 1 hetet várt az ovura. A lányok a "túlélők". Túlélte a hányattatott 1.trimesztert, pedig volt ott minden. Plusz, a családunkban 60 éve nem született fiú senkinek. Á, tuti lány lesz...Vagy nem🤣

#31

márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!