Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap alatt lett eredmény...

Hány nap alatt lett eredmény az Istenhegyiben? Trisomy Complete teszt esetén. Délután is hívhatnak az eredmény miatt?

Figyelt kérdés
02.13.án vették le a vért

febr. 23. 13:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy téged is hívjanak ma és minden ok. legyen!🤞 Nálad sok mindent néztek,lehet, azért tart tovább.

Nálam minden jó lett. Az ultrahang is rendben volt, csak a korom miatt kértem, mert az viszont nincs rendben 😂

Most kezd leesni, hogy terhes vagyok🤦🏽‍♀️

#8

febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Gratulálok 11! A nemét is megmondták?
febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
11es, gratulálok én is. Engem már biztosan nem hívnak ma.
febr. 23. 15:20
 14/33 A kérdező kommentje:
12es, ha kéred akkor megmondják igen.
febr. 23. 15:21
 15/33 anonim ***** válasza:
4-es: ez fura, mert nekem pont azért mondták, hogy nem biztos hogy meg lesz a következő péntekre, mert ugyan MINDEN délután visznek ki egy adagot Pozsonyba, de lehet, hogy az enyém (csüt kora délután vették le) már csak a péntekibe fér bele, és akkor majd csak hétfőn veszik át ott. Lehet változott a protokol és csak heti 1x viszik? :( Az enyém tavaly októberben volt. 2-es vagyok.
febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hétfőn és pénteken szállítanak
febr. 23. 15:35
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön voltam, kövi csütörtökön hívtak.

Ez pont karácsony előtt volt, tudtommal sürgették hogy ünnep előtt meglegyen.

febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#12! Nem,mert telefonban nem kértem. E-mailben megvan, de én még nem néztem meg direkt.

#13! Köszönöm. Nem baj, nézzük a jó oldalát. Mostmár teljes bedobással tudok drukkolni csak neked😁

#11

febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Nekem már 11 napja vették le, örökké valóság. Most egy újabb rettegős nap lesz a hétfő. 😭
febr. 24. 17:13
 20/33 anonim ***** válasza:

#19! Jaj, nagyon sajnálom. Borzalmas lehet😢 Én úgy is tök kivoltam, amikor felmerült, hogy csak hétfőn lesz, hogy az uh.rendben volt. Egy orvos szerint se volt félnivalóm, de azért így is paráztam. Majd'kiugrott a szívem, amikor hívtak.

Hétfőn már csak lesz neked is. Nagyon drukkolok!

#18

febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!