Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kell jeleznem, hogy...

Kinek kell jeleznem, hogy szülés után nem akarok szoptatni?

Figyelt kérdés
Nem kérek bántásokat, régóta taszít a gondolat, most pedig hogy terhes vagyok egyenesen szorongok ettől.
márc. 10. 17:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%

2 szoptattott gyerekem van mind a kettő full allergiás mindenre is és állandóan betegek,fejlesztésekre járunk....

A tápszeres ismerős gyerekek fele annyit sem betegek és köszönik szépen jól vannak szépen fejlődnek és egészségesek.

És hiszem ha anyuka nem erőltet valamit ami nem megy akkor mindenki bolfog lesz.

A baba önzőségének meg kuk mindegy hogy mit eszik vsak maradjon életben és kapjon enni.

4es

márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%
8-as. Hülyeség. Nem ettől függ. Engem anyukám szoptatott mégis sokkal többet vagyok és voltam beteg, mint a család többi tagja. Bátyámnál nem volt teje tápszeres volt kevesebbet volt beteg. Férjem egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt beteg. Tápszeres volt. És még több rokont tudok példaként mondani. És biztos vagyok benne más is tudna. Az, hogy te nem értesz egyet azzal aki nem szoptat szíved joga, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor maradj csendben és ne írj ide. Csak kötözködni nem kell idejárni. 5-ös voltam.
márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
65%

10es

Igen a gyerekeimnek is jó a margarinos kenyér 7 éve főleg hogy nem ehetnek tejterméket!🤣


4es

márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
60%
Tápszeres kisfiam sokkal kevesebbet beteg, mint a sógornőim és több ismerősöm anyatejes gyerekei. Azon kívül, hogy néha megfázik, folyik az orra, fáj a torka és köhög, soha nem volt semmi komolyabb baja a kisfiamnak(hála isten), ezzel szemben az ismerősök gyerekei minden cifraságot elkapnak. Ennyit az anyatej szupererejéről.
márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjátok szerencsétlen 8-ast, valószínűleg élete egyetlen sikere, hogy szoptatni tudott...🐵 Legyen boldog ebben a tudatban, hogy rajta kívül mindenki más szaranya, nem kötődő, immungyenge, fiziklálisan- és mentálisan retardált tápszeres gyerekkel.🤡🤡🤡🤡
márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
81%

1 hónapig szoptattam. Az igazság az hogy rengeteg tejem volt de iszonyatosan fájt. 1 hónap vérző mell után azt mondtam ezt ne. Befelé forduló a mellbimbóm próbáltam bimbó kiemelőt mindent de azzal is kegyetlen volt.

Beba expert pro ha startot irt ki elsore az orvos. Aki amigy nem ertett vele egyet nem is akarta... csak a párom rászólt.

Nagyobb mint a kortársai és megfelelően fejlődik fejben is. 1 éves nem volt beteg csak egyszer egy kemény oltás után.

Én is kaptam rohadt sok szart hogy önző vagyok meg ilyenek. De nem vedd fel őket.

márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%

#18

Nem a kérdező hibája hogy neked nem jön össze.

A saját teste és saját gyereke had döntse már el mit akar kezdeni vele.

Nem lesz attól rossz anya hogy nem szoptat.

márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
70%
Kolléganőm gyereke anyatejes. Most 3 éves és állandóan beteg. Semmi összefüggés nincs, egyeltalàn nem lesz erősebb az immunrendszerük. Unokahúgom tápszeres baba volt. Semmi de semmi hátrányát nem láttam eddig. Előnyét viszont annál inkább. Már 3 hónapos korában simán ránk tudták bízni egy két órára amíg kikapcsolódtak picit a szülők.
márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
66%

11

Köszönöm hogy megosztottad ezt velünk!

2 tervezetten tápszeres baba mellett hálás vagyok hogy ilyeneket is olvashatok

Persze félre ne érts, senkinek sem jó hogy allergiás és beteg a pici de sajnos sokan ezt az oldalát nem látják....

márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
71%
Kórház függő, hogy milyen a hozzáállásuk. Lassan minden kórháznak van facebook csoportja vagy olyanoknak akik az adott kórházban szültek,tőlük kérdezd meg. Én szoptatok,de a mai tápszer szerintem tud már annyit mint az anyatej.
márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!