Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betegségből ,,gyógyítot...

Milyen betegségből ,,gyógyított ki,, a terhesség ?

Figyelt kérdés

...vagy milyen betegséged lett tünetmentes terhesség alatt ?

Mindenhol csak arról olvasni, hogy terhesség alatt milyen betegsége lett valakinek, de arról sehol, hogy lehetséges e, hogy a terhesség úgymond kigyógyított valamiből. Több anyukától hallottam ilyesmit, én magam is tapasztaltam. Nekem egy makacs bőrbetegség tűnt el terhesség alatt, amit az orvosok nem tudtak meggyógyítani, és azóta sem tért vissza. Hallottam olyanról, akinek elmúlt a migrenje.

Kiváncsi lennék hasonló tapasztalatokra, köszi ha megosztod velem.


márc. 12. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
A rossz menstruációból. A gyerek születése után múlott el a kibírhatatlan görcs, a hányásig fokozódó fájdalom. Most is megérzem azért, de már nem kapkodom rá a gyógyszert kettesével.
márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Laktózérzékenységből. Míg terhes voltam semmi tünetem nem volt a tejtől, kifejezetten kívántam.
márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Migrénes fejfájások.

Előtte fél napig fetrengtem sötét szobában,erős fájdalomcsillapítóval.

márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz, mint a kettesnek! Bár nekem nem volt soha megállapítva laktóz érzékenység, undorodtam a tejtől és a legtöbb tejterméktől, a hasam meg ment is a sima tejtől. Viszont a terhesség alatt semmi nekik bajom se volt tőle, sőt, naponta ittam tejet csak magában, mert ízlett. Nagyon sok joghurtot ettem, sajtos szendvicset, túrós batyut, amik előtte soha szóba nem jöttek nálam. Utána nem maradtak meg a tejtermékek kedvencnek, de a tejtől már nem megy a hasam.
márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az amúgy vízhiányos, zsíros bőröm azóta olyan, mint a babapopsi, pedig már rég megszültem. Lehet a vitaminoknak is köze hozzá, nem tudom, azokat azóta is szedem.
márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Parlagfű allergia.
márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Egy évvel azelőtt, hogy terhes lettem a kisfiammal, volt egy missed ab-om. Elég sokáig húzódott a műtét, a dokik nem szerettek volna belepiszkálni, ha nem muszáj, de végül csak nem úsztuk meg. Ergam cseppel próbálták beindítani a vetélést, ami sikerült is, de hiába távozott az embrió és sok vér, mégsem ürültem ki teljesen, és a végén már a sima vér helyett fura színű és szörnyű szagú folyásom volt. Ez a folyás a műtét után is vissza-visszatért, de hiába jártam vele dokihoz, sosem találták az okát. Mikor utoljára tapasztaltam, akkor viszonylag késői időpontot sikerült foglalni a dokimnàl, és mire eljutottam hozzá, már nem volt panaszom, csak pozitív tesztem 😀

Már másfél éve megszültem, és azóta sem jött vissza, remélem már sosem fog 🙃

A másik pozitív eü hatása, hogy végre szabályosnak tűnik a ciklusom, sem a fog. gátló tabletta előtti, sem a tabletta utáni években nem volt soha normálisan kiszámítható ciklusom, most viszont már egy ideje szinte napra pontos, pedig még mindig szoptatok.

Emellett az utóbbi két évben az allergiám is sokkal bírhatóbb, de ez lehet csak véletlen.

márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Migrén. Előtte 2 napos migrénem volt sokszor ovu és mensi előtt. Terhesen egyszer sem, sajnos szülés után visszatért.
márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
A terhesség egy immunhiányos állapot, az allergiás és autoimmun betegségek sokszor javulnak, legalábbis ideiglenesen. Én sajnos pont rosszul jártam, mindkettő terhességem alatt berobbant az eczemám. A doki is mondta hogy furcsa, mert általában sokat javul inkább.
márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Endometriozisra kifejezetten javallott a terhesség, aki épp teherbe szeretne esni annak azt minél hamarabb javadolják.


Érdekes amit irtok a mugrenről, sokaknak pont 1.trimeszter alatt gyakoribbá válik.

márc. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!