Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betegségből ,,gyógyítot...

Milyen betegségből ,,gyógyított ki,, a terhesség ?

Figyelt kérdés

...vagy milyen betegséged lett tünetmentes terhesség alatt ?

Mindenhol csak arról olvasni, hogy terhesség alatt milyen betegsége lett valakinek, de arról sehol, hogy lehetséges e, hogy a terhesség úgymond kigyógyított valamiből. Több anyukától hallottam ilyesmit, én magam is tapasztaltam. Nekem egy makacs bőrbetegség tűnt el terhesség alatt, amit az orvosok nem tudtak meggyógyítani, és azóta sem tért vissza. Hallottam olyanról, akinek elmúlt a migrenje.

Kiváncsi lennék hasonló tapasztalatokra, köszi ha megosztod velem.


márc. 12. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt rendszeresen herpeszem volt a számon. Szinte minden hónapban, volt, hogy egyszerre több is.

Aztán a terhesség alatt nem jött ki, és azóta is talán évente 1x. Vagy még ritkábban.

márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Anyukám rengeteg mindenre allergiás volt a terhessége előtt, bármilyen tartósítószerre (felvágottak, pástètom, minden ilyenre), hüvelyes zöldsègekre. Aztán megszülettem én és azóta eszik mindent, semmire nem allergiás.
márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Terhesség előtti hónapokban ismeretlen okból állandóan rossz volt a közérzetem, emelyegtem, szedultem. Voltam vervetelen, nem derült ki, mindez mitől van. Miután terhes lettem, mindezt elvágták. Egész terhességem alatt jól éreztem magam, ki voltam virulva. :) annyi, hogy akkor már régóta küzdöttem folyamatosan visszatérő huvelygombaval, ez sajnos terhesség alatt sem múlt el semmilyen keszitmenytol. Szülés óta viszont hála az égnek, végre ennek is búcsút tudtam mondani, lekopogom, de kb 5 hónapja volt a császárom, azóta nem jött vissza, pedig korábban pár hetente mindig.
márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Orrsprayfuggosegbol. Elotte eveken at nyomtam, aludni sem tudtam nelkule. Kb 8 hetes terhes lehettem, mikor vegleg letettem. Meglepoen konnyu volt elhagyni, azelotti probalkozasokbol napokig vergodtem, most max egy napig. Igaz, kell az aromadiffuzor meg a parasito, foleg ejszakara, de napkozben egesz jol vagyok.
márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!